Tumblr kullanıyor musunuz???

Ben kullanıyorum ve çok seviyorum. :)

link

Ne tür paylaşımlar yapıyorsunuz? Nelerle ilgileniyorsunuz?

Güncellemeler:
cevaplar için teşekkürler. kullanmayanlara tavsiye ederim

0|0
12|15

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Kısa bir süre önce kullanmaya başladım. Çözdüm sayılır.

Güzel bir blog sitesi.

1|0
    0|0
  • En nefret ettiğim şey, saçma sapan "olunca ben" gifleri, tuhaf tuhaf mimikler, bir de gerçek hayatta kezban olup tumblr sevişen çift paylaşan kızlar var. Paylaşımlardan kızı hayal etmek imkansız. Paylaşımlara bakarak manken ve güzel yüzlü birini hayal ediyorsun ama çoğunlukla asosyal utangaç ortalama güzellikte biri çıkıyor. Örneğin en iyi cevaptaki kız gibi, seksten bahsediyor ama daha kendi fotoğrafını koymamış. Ya kendini beğenmiyor ve güzel değil ya da kendine güvensiz. Sence bu kişi rahat ve arada sevişen biri olabilir mi ?

0|0
    0|0
    • belki de benim gibi bu siteye koymaya ne gerek var diye düşünüyordur ama yine de bahsettiği kadar rahat değildir. En azından ben ayağımı koymak yerine hiç fotoğraf koymadım

• İnsanlar dışarda yapamadıklarını o sitede yapıyor. sahte insanlar elbette itici. fakat bu sitede fotoğraf yayınlamak istememiş olabilir :)

• Şiirlerimi paylaştığım bir tumblr hesabım var doğrudur :)

1|0
    0|0
  • Twitter a yazamadiklarimi, kimseye anlatamadiklarimi yazdığım bir hesabım var aylardır girmedigim

1|0
    0|0
  • arada bir bakıyorum bazı şeylere ama kendi hesabım yok.

1|0
    0|0
  • kullanıyorum ama sadece açtım öyle duruyor bir kaç foto paylaştım hepsi o kadar

1|0
    0|0
  • sevemedim o siteyi bir türlü :/

0|0
    0|0
  • link eh işte ara sıra girip bakıyorum ama anlamadığım çok şey var alışamadım :)

0|0
    0|0
  • bazen gogleyeözel anahtar kelimeler felan yazınca fıstık gibi hatun resimleri çıkarıodu sonra daha iyilerini kesfettim

0|0
    0|0
  • ben facebook tan bile sıkıldım bir burada takılıyom işte

0|0
    0|0
  • ilk defa duyuyorum neler var..?

1|0
    0|0
  • Birkaç kez girdim dolastim ama üye olmadim. Sıkıcı gibi gorunuyor

0|0
    0|0
  • Yok bide onla uğraşmayayım kalsın

0|0
    0|0
  • Paralı olum paralı lan. ay sonu görün bakın fatura ne kadar giriyor.. benden demesi hemen kapatın

0|0
    0|2
  • Kullanmiyorum kullanmayacagimda. Erkeklerin ve kızların kı*ını vs yayinladigi bir site daha. Por*o siteden farki ne? Kac kisi ahlaksiz olmayan duzgun resimler yayinliyor?

0|1
    1|1
    • İnsanların ahlaksızlığı bile birbirine zarar vermeden özgürce yapabildiği kaliteli bir site. Ne düşündüğünü söyleyebildiği bir site. elbette senin tercihin..

• Sen hala odunumun parası demeye devam et. Ne kadar saygılı olduğun ortada. Zoruna gidiyorsa demek ki senin 2 hesabın var. Biri normal diğeri cinsel içerikli. Yoksa bu kadar zoruna gitmezdi ve haklılığımı kanıtladın. Şimdi git uyu hazım etmeye bak.

• senaryolar yazmaya devam et kaybol.

Kızlar Ne Diyor 11

• Hayır kullanmıyorum.Benim ne Tümblr var nede Twitterim.İkisinide açmayıda planlamıyorum hatta artık netten uzak bir hayat sürdürmeyi düşünüyorum.Plastik hayattan arınmak gerek.

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum bir türlü çözemedim o siteyi :DDd

2|0
    0|0
  • Kullanmiyorum

0|0
    0|0
  • Kullanıyorum moda ile ilgili resimler paylaşıyorum :) link

0|0
    0|0
    • Paralı olum paralı lan. ay sonu görün bakın fatura ne kadar giriyor.. benden demesi hemen kapatın

• ya ben de sorayım video direk olarak atabiliyor muyuz ya da herhangi bir microsoft office dosyası saçma bir soru olabilir ama bilmiyorum cidden ve farklı bir amaçla kullanmak istiyorum tumblr ı

0|0
    0|0
    • Videoyu direk atabiliyorsun üstte video işareti var . yükleme yapabilirsin oradan. ne gibi bir amaçla?

• :) evet. güzel bir fikirmiş. :)

• Anne babaya nerde oldugumuzu bile söylemeyiz Bu cihazlara ve programlara

Her şeyin hesabını anlatırız bir tuhaf :///

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum anlamam.

0|0
    0|0
  • Ben anlamıyorum tam olarak nasıl kullanıcağımı ya.

0|0
    0|0
    • eğer üye olduysan yardımcı olabilirim :) aslnda çok kolay. bir kaç blogu takip et ve üst taraftaki şeritten resim, şarkı, video ve yazılarını paylaş. rahat rahat paylaşım yap.

• Ben çözemedim onu çözmek içinde uğraşmadım,kullanmıyorum -.-

0|0
    0|0
  • bende daha çözemedim yha ya da ugrasmadım

o kadar guzelmı? denemeyı katılmayı dusunurummmm

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir site açıklarmısın yani paylaşımlar nedir kimse kullanmıo benim çevremdede

0|0
    0|0
Yükleniyor...