Arkadaşımla t-short yaptırcaz sizce yazı veya resim olarak ne koyabılırız ?

Güzel bir fikirleniz var mıyaratıcı ks üyeleri =D havalı, cool ,komik malca fark etmez biz bir ara bim t-shortu yaptırmayı dusunduk o derece sallayın yani :D herkese +1

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Sen kendinkine iste benim kank -> oda iste buda benim kank <- 3. Kisi de alin araniza onada nerde benim kank diye yazdirin giydirin aranizda kendini mal gibi hissetsin hahahahahah :D

0|0
    2|0
    • tam olarak 3. kişimizde var harbi mal tüm gün boyunca ona gülüyoruz bizimle takılıor:D buda güzelmiş

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence şöyle bir şey yazdırın Hey Sen ! evet sen buraya bak, tamam şimdi yoluna devam et :D diyelim ki yolda gidiyor bu T-shirti giydi görenler çok kızar :D

1|0
    0|0
  • bir tane görmüştüm öyle çok hoşuma gitmişti 3-4-5 üçgeni vardı fakat rakamlar yanlışkenarlara yazılmıştı altındada ezberci eğitime hayır yazıyordu

-kendinizin tutuklu gibi resminizi bastırabilirsiniz elinizde numara falan:)

-yine kendi resminizin olduğu aranıyor (ya da wanted keyfinize kalmış orası ) posterinizi bastırıp giyebilirsiniz

1|0
    0|0
  • Tişörtün üstüne kocaman bir 7 yazdırmayı düşünüyorum (giydiğinde sağ tarafında olacak). Yanına da büyük harflerle "DAYS" ve "WOMEN" yazdıracam. 7 DAYS 7 WOMEN olacak :)

0|0
    0|0
  • link

kesin yaptırın bunu tam sizlik olmuş

0|0
    0|0
  • Yaptırmana gerek yok hazır olarak Köstebek firması bu T-Shirtleri üretiyor. Zamanında satışını yaptım gayet renkli güzeller. Ne modaysa onu yapıyorlar. Aşağıda linki verilmiş zaten.

0|0
    0|0
  • t-short ne la? :))))))))))))))))))

0|0
    0|0
  • t-shirt yaptır üzerinede yazdır bu tipe mermi sıksam silahtan çıkarsa şerefsizim ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...