Nikotin hapı kullanıp sigara bırakanlar var mı aramızda varsa o ilacın ismi ne :)

sigarayı bırakmak istiyorum. astımım var zaten. nikotin hapları hakkında bilgi sahibi olan var mı?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• nikotin hapını boşver onlar safsata. sen champix dene internetten araştır yorumları görürsün. ben onunla bıraktım 4 ay oldu sigaradan tiksinmeni sağlıyor bu ilaca gelene kadar neler denedim olmamıştı

0|1
    0|0
    • o dediğin hapı eczaneden temin edebiliyor muyum biraderim

• evet eczanede satılıyor başka yerden alma sahtesi olabilir.

ilacı almaya başladığında sigarayı bırakmıyorsun içmeye devam ediyorsun 15-20 günün sonunda içtiğin sigaradan birşey anlamayıp bırakıyorsun ben 22. gün bıraktım ne sinir ne stres

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Nikotin hapını bilmiyorumda elektronik sigara kullanıp önce azaltan sonra bırakan var tavsiye ederim.Hem sen hem çevrendekiler kurtuluyor

0|1
    0|0
    • onu biliyorum da ben ünideyim. ailem bilmiyor, öğrenip üzülmelerini istemiyorum, hap şart yani :)

• Hapı tavsiye etmem birader tam bir araştırma benim bildiğim nikotin hapı dediğin nikotin bantı ise onunda bir zararı olmadığını biliyorumama elektronik sigara dersen bilgdin nikotinli su buharı çevreye çilekli bir su buharı kokusu bıraıyor

• sigarayı bırakmadım ama tütüneson hapı hakkında denemeni tavsiye ederim, gerçekten etkisi oluyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...