Metal müzik dinleyenler ........................

metal dinleyenler metalden anlayanlar biraz bilgi verebilir mi

death metal black metal grindcore hardcore nu metal ... felan bunlar nedir farkı ne

metalci felsefesi nasıl olur

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Nu Metal biraz daha rap e kaçan metaldir Japon grubu olan Maximum The Hormone, Rus grubu olan Slot ve Amerikan grubu olan Linkin Park buna örnektir ve hepsi benim canlarımdır ciğerlerimdir :D

Grindcore dinlemedim hiç, Satanic Black Metal olarak geçer genelde o, şeytana tapmaktan paganist şeylerden bahseder ve çoğu kısımlarında adamın iç organları boğazından çıkıyormuş gibi ses gelir. link örnek

Hard Metali de pek dinlemem de black in biraz daha soft u sayılır. Ve ayrıca 50 yıllık metalciyim metalci felsefesi diye bişey duymadım ben :D Ha yalnız black metalciler biraz anarşizm eğlimli oluyor çoğunlukla

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 4

• Black metaldir, gothic metaldir bunlar kullanilan enstrümanlara ve solistin sesine göre türlere ayrılırlar. Hepsinin ayri felsefesi vardir. Black metal 'Tanri yoktur kiliseyi atese verelim huloo' gibisinden bir felsefeye sahipken death metal vs siyasi sorunlari işler (Arch Enemy gibi).. Gerci felsefe falan bos isler. Sen o müziğin ruhunu hissetmeye bak, oyle dinle.

1|0
    0|0
  • örneği grunge - alternatifin bir alt türüdür

heavy metal - blues ve rock'n roll' un solo ve ses ' in ön planda oldugu müzik türüdür hard ise hiç sevmiyorum şahsen :D çok sert geliyor metalci felsefesi ise seks , drugs and rock 'n roll olarak biliniyor ama tabi tercih meselesi ve bu türü dinlerken hiç zevk almıyorsanız siz metalci değilsiniz demektir bu kadar

0|0
    1|0
    • sex drugs rockn roll dedigin rockcı felsefesi degilmi

• evet metalcilerde böyle takılıyor ben takılmıyorum şahsen bildiğimi söylüyorum :)

• Metalci felsefesi derken metal havali geliyor ve se de oyle olmak mi istiyorsun sevmiyorsan dinleme hicbir zaman gibi olmaya calisma kendin ol

0|0
    0|0
  • Zilyon tane metal türü var hangisini anlatalım? Şu an death/doom metal takılıyorum

0|0
    0|2
Yükleniyor...