Sizce kişisel zevklerin uyuşmadığı bir ilişki ne kadar uzun ömürlü olur?

Ben metal, rock, blues dinleyen Allahın bir kuluyum,

müzik dinlemek hayatımda önemli bi yer tutar. Malesef hiç bir kız arkadaşımla bu konuda ortak bir paydada buluşamadım. İlişkilerimde uzun soluklu olmamıştır hiçbir zaman..Acaba diyorum ve sorunun zaten yukarıda yazdığını hatırlatıyorum.

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Eğer örnek verdiğin gibi müzikse konu, akan seller durur. hatta kurur.

Benim için müzik zevki, hayatın tadıdır tuzudur balıdır herşeyidir

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Uzun ömurlu olması ıcın bu farklılarda ancak degısme açıksanız olur. Rock dınleyıp felsefısınıde kapmış adam nasıl gıdıp tahammul etısn Serdar ortaça mesela

Bır yerden sonra o ılışkıyı goturmek zordur. Ha başaranlar varsa bı taraf tavız vermiştir. Yada karşılıklı degısmıslerdır.

0|0
    0|0
  • O iş çatlar... En azından bu tür mevzuları yakın tatta götürmeniz hoş olurdu. Bu durum rahatsızlık boyutundaysa durum kötü.

0|1
    0|0
  • müziqe bakılarak ilişki yürüyecekse ohoo. Böyle şeylerle bağdaştırma alakası bile yok

0|0
    1|0
    • kişisel zevke bir örnek verdim sadece.

• benzerleride farketmez. Bi gün ben onun hoşlandıqı şeyleri yaparım, bi gün o benimle hoşlandıqım şeyleri yapar onun gözünden bakmaya çalışırım hayata. Sorun deqil bence.

• emin ol ki buna bile bagli :) sevgiliyken uzaksan hadi bir nebze onemsiz ama ayni evde yasarken kalirken cok fark ediyor. sabah kalkip muzigi acacagim o trip yapacak al sana en basitinden baslayan sorunlar.

• zevkler birebir uyumlu olmasa da paralellik göstermeli bence. çünkü o zevkleri yaratan biraz da hayata baktığınız nokta oluyor, biraz ortaklık yakalamak lazım.

ama illa ki her şeyiyle aynı olmak zorunda değil elbette... mesela sorsanız eski sevgilim de ben de rock müzik seviyorduk, ancak o lynrd skynrd, bruce springsteen gibi isimlere, yani amerikan tarzına düşkünken, benim tarzım daha ziyade led zeppelin, coldplay... gibi britanya adasının güzide isimlerine yönelikti. fakat bir şekilde ortak bir yerlerde buluşmuştuk işte. büyük konuşmayayım ama, sezen aksu hayranı biriyle beraber olamazmışım gibi geliyor bana hala, pop ve muadilleriyle tamamen seviyeli ilişki yaşayan biri olarak...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• lespaul senin nick name mini almak istedim ama demekki sen kullanıyorsun gitarın les paul sanırım bnm gibi =) nese olaya gelelim bnmde o tarz olaylarım çok oldu kimi kız dalga geçti anlamazlar hiç umursama sen karakterin doğrultusunda devam et zaten seninle konserde zıplayıp hoplayıp bir kız bulamadıktan sonra discolarda gece mekanlarında kalça kıvıran bi kızı ne yapcaksın ki ? öncelikleserdar ortaçdinleyen kızlardan uzak dur ilk tavsiyem budur =) senin bu yönlerini seven bi kız bulursan iş değişir mesela kız fıransızca müzik dinnler ispanyolca türkçe teoman dinler vs vs ama seni sever senin ilgi alanınıda sever ve iyi bir ilişki olur böyle çıkan 7 yıllık bir çift arkadaşım var =) kızımız süslümü süslü erkeğimiz bir o kadar asi saçlar belde =) olunca oluyor dostum sıkma canını

0|0
    0|0
  • aşk varsa gerisi teferruattır... "o" kişiyi bulduğunda sen rock-metal, o da müslüm baba'yı dinlese bile oturur, sentez yaparsınız iki müzikten... :)

aşk varsa gerisi furuattir... saygılar...

0|0
    0|0
    • bu sekilde ask denilen de 3 gune bitiyor ama :) aslolan sevmek ve anlasabilmek

• Sizde haksız değilsiniz elbette. Fakat benim söylediğim tecrübeyle sabit. 9,5 yıldır evliyim. Eşim Pop ve rock dinler sürekli. Bense müzik adına sadece ensturmantal ortam müzikleri dinlerim. O herşeyin renklisini sever, bense siyah-beyaz ve grinin dışına çok çıkmam. Tatilde o gezmeyi eğlenmeyi sever, bense dingin bir dağ evinde kitabımı okumayı vs... İnanın liste çok uzun. Belki ben sadece kendi evliliğimden yola çıkarak, birazda tatlı bir bencillikle yorum yapmış olabilirm. Karar sizin :)

• pop rock ve enstrumental tolere edilebilir, ancak ornegin benim isim de bununla alakali ve gunumun uyku harici neredeyse her ani muzikle gecer, evde fantezi pop arabesk dinleyen birisiyle 5 dk duramazdim :) bu yuzden muzik benim can alici noktam desem yeridir

• tamamen olmasa bile cogunlugunun uyusmasi gerekir ya da en azindan tahammul edilebilmelidir. ornegin arabesk rap denen muzigi dinleyen sevgilim olsa ayni evde 10 dk duramazdim. ayni sey yemek zevkinde de var, ben saglikli beslenirken o yaglilari goturecek veya disari cikalim derken onun derdi diziler olacak yok yok, bir sekilde uyusmak guzeldir

0|0
    0|1
  • kendiniz müzik dinlerken birlikte olduğunuz kişiye ızdırap veriyorsanız elbette ki ilişkiniz uzun sürmeyebilir

0|0
    0|0
  • İlişkide bu pek sorun olmaz bence çünkü Behemoth'un solisti Nergal biliyorsun pop müzik şarkıcısı bir bayanlar beraber. Benimde popçu kız arkadaşım olmuştu hiç sorun olmadı. Ben metal dinlerim .

0|0
    0|0
  • UYUŞMADIĞINIZ ŞEYLERİ ORTAK YAPMAYARAK ARTI ORTAK YAPMAYI SEVDİĞİNİZ SOSYAL FALİYETLERDE BULUNARAK AŞKIN ÖMRÜNÜ UZATABİLİRSİNİZ

0|0
    0|0
  • Kişilikler aynı olursa kızla kardeş olursun söylemesi

0|0
    1|0
Yükleniyor...