Çevremdeki arkadaşlarım hep İstanbul'a taşınıyor, nerden buluyorlar bu parayı?

Sizin de varmı çevrenizde ya da sizde taşınanlardan mısınız

Herkes istanbula gidiyor ama herkes...okumak için,iş için,ya da hiçbiri olmadan taşınıyorlar...3-4kişi bi evi paylaşsa bile bunun kirası faturaları yol masrafları iş blması çok zor değil mi...gitmek istiyorum ama çok zor değilmi sizce de

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten istanbula taşınıla taşınıla diger şehirlere yatırım yapılmaması saglanıyor

0|0
    0|0
    • evet ya

• Millet bırakıyor diger illeri. Evet iş bazı yerlerde yok dogru. ama şu var ki istanbula gelindikce o illerde iş zaten azalıyor iyice.iş sektörü için yaatırımlar da yapılmıyor. cünkü istanbul bütün diger illeri sömürüyor artık...

Erkekler Ne Diyor 4

• sanayileşmiş bi şehre gidebilirsin. istanbul şart değil. hangi memlekette oturyorsun. eğer istanbulda ev alacak kazancın birikimin yoksa gelme derim.izmir antalya samsun bursa tekirdağ çorlu ilçesi yada denizi olan memleketten hoşlanmıyorsan ankara kayseri olabilir.

0|0
    0|0
  • piyango çıkmış olmasın :)

0|0
    0|0
  • Burası zaten iyice yaşanmaz oldu gelsinler.

0|0
    0|0
  • bankadan kredi alıyolardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim arkadasım ünv de okuyor bir emlakçıya gtmıs 1300 lira kırası demıs ancak bir adam oturuyormus normalde yurt dısındaymıs kıranın yarısını ondan alıyor bir de ev arkadası buldu 300 e mıs gbı evde kalıor

0|0
    0|0
  • Bende tam tersi, İstanbul'da yaşamak istemiyorum, başka bir şehire gitmek istiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...