HANGİ PARTİYİ DESTEKLİYOSUNUZ?

Ben şahsen MHP ama körü körüne bağlı değilim o yakın geliyo nedeni ise Türklüğü ve İslamiyeti birlikte ele alması siz hangi partiyi destekliyosunuz ya da yakın geliyo neden?

• AKP
    42% (5)56% (9)50% (14)Oy Ver
  • CHP
    33% (4)19% (3)25% (7)Oy Ver
  • MHP
    17% (2)19% (3)18% (5)Oy Ver
  • DSP
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • DİĞER
    8% (1)6% (1)7% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|16

En İyi Kız Görüşü

• akp yi tutan insan asla ve aslaa ne atatürkçü olabilir nede insan olabilir! bu aralar hersey meydanda herşeyleri döküldü yolsuzluklar rüşvetler herşey meydanda ama çogu insanımız hala kör olan biteni görmemek için çırpınıyor lütfen oynanan oyunlara karşı gözünüzü açık yoksa cok az bir süre sonra türkiye diye bir ülke kalmayacak atam ın yadiğarina sahip çıkalım sandıkta akpye oy vermeyin o kadar yetim hakkı yendi bizim vergilerle bu dereceye geldiler gözünüzü açın benim şehidime saygı duymayan adam bizim bakanımız olamaz bunu unutmayın elinizi vicdanınıza koyun hangi tarafta olmak istediğinizi iyi belirleyin yoksa sonumuz hiiç hayır değil

2|5
    1|7
    • Kımn katılıyorum ama AKP y oy veren insan dğil sözüne katılmıyorum

• kimi neyi tutarsanız tutun ama Bu ülkenin Sonuçta Milletin seçtikleri insan veya partile hakkında hakaret etmeyin buna tüm görüşler dahil Ne AKP ne CHP ne MHP ne BDP kimse hakareti hak etmiyor her zaman kötü söz sahibinindir.

• Ak partiyi destekleme gibi durumum yok sempatide duymuyorum ama oy verenler insan değil sözüne katılmıyorum bu arada speedy bdp ye saygı uyan bence kenini gödn geçirsin amacı blli olan bir parti bence olmamalıda nese..

Kızlar Ne Diyor 10

• AKP

0|4
    0|1
  • biz 8 kişilik bir aileyiz 6 kişi oy kullanıyor annem babam ve abim AKP bir ablam MHP bir ablamda BDP'ye oy veriyor ben ise CHP^yi daha yakın buluyorum . bir ailede bile bu kadar farklı görüş varken kimse şu parti daha iyi şu parti daha kötü diyemez. her insanın doğruları farklı oldugu gibi siyasi görüşleride farklıdır . her partiye ve o partiyi destekleyene saygı duymak bence en güzeli .

0|3
    0|0
  • hiç bir partiyi desteklemiyorum.

0|1
    0|1
  • AKP

0|4
    0|1
  • Chp der, geçerim abi.

0|4
    1|5
    • Neden peki hangi yönüyle CHP yoksa aileen falanmı geliyo?

• akchmhdsp..

0|1
    1|3
  • mhp her zaman

0|0
    0|0
  • mhp her zaman

0|0
    0|1
  • Saadet partisi yok mu ya sıklarda :/

0|1
    0|0
  • Cem uzan

0|0
    1|3

Erkekler Ne Diyor 16

• Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi - Partimiz yeni kuruldu.Öncelikle çevreciyiz.Daha sonra ki hedefimiz gelir dağılımında ki adaletsizliği ortadan kaldırmak, dayanışma özgürlüğünü sağlamak ve hukuk sisteminde ki adaletsizliği gidermez.Sizi de partimize bekleriz. :))

0|1
    0|0
    • Partinin amacı çok güzel ama Ülke için yeterlimi?

• Hiçbirine basa geçenlerin hepsi ayni oluyor da...

Ayrıca siklardan DSP yi gördüm guldurdun beni. DSP son seçimlerde nerdeyse yüzde sifir oy almistir .

link

0|1
    0|0
    • Sadet BBP de olabilirdi ama 3 temel partiden sonrası ekstra oluyo zaten :)

• genç parti ile refah partisi arasındayım

0|2
    0|1
  • Takım tutar gibi parti desteklemem.

Ak Partiyi destekliyorum.

0|3
    0|0
  • Ben meydanda parti göremiyorum .

0|2
    0|1
    • Bende kısmen katılıyorum sana.

• sex partisi niye niye yok

0|1
    0|1
  • dededen chpliyiz :D

0|5
    1|5
    • Pki snn düşünclerinide yansıtıyomu sadece ailedenmi geliyo babm cHP li bana MHP yakın geliyo

• Öle diyosan :)

• daha akp diyenler var ameka

• Hak ve Esitlik Partisi (HEPAR)

0|1
    0|2
  • after friday party i destekliyorum :)

0|2
    0|3
  • Chp

0|0
    0|2
  • akp

0|3
    0|1
  • siyasetten tiksiniyorum

0|0
    0|0
  • Hala akp diyen var. Bunlara kesin "kara büyü" yapıldı.

0|1
    0|3
  • Parti desteklemiyorum ...

0|0
    0|0
  • AKP

0|1
    0|1
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...