FİLM ÖNERİSİ OLAN VARMI?

Tür farketmez sadece baştan sona sıkmadan izlettirin sürükleyici olsun macera korku komedi v v frketmez izlediğini iyi filmleri ölermisiniz?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• pans labyrinth,the fall,the road,28 weeks later,the conjuring,kung fu hustle,django,12 years a slave,hücre,looper,

0|1
    0|0
  • kuzuların sessizliği-hannibal-red dragon bu üçlü seriyi izlemelisin bence fazlasıyla sürükleyici .

0|1
    0|0
  • sil baştan, cloud atlas, the game, thor

0|1
    0|0
  • Yesil yol

Otomatik portakal

The shining

Iyi kötü çirkin

Seven

Prestij

Çok guzel filmler

0|1
    0|0
  • hell ride , snatch

0|1
    0|0
  • aamir khan filmlerinden izleyebilirsin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• akira kurasawa - seven samurai

izlemiycen ki panpa..

0|1
    0|0
    • Sürüklüyomu peki gerçekten iyi filmlermi?

• yok yok, yine bilmediğim ya da izlemediğim bir tane bile film yazmamışsın :)

the boys from brazil desem, big fish'ten bahsetsen, arizona dream'lere salsam.. başyapıt olarak değil ama izlemelik güzel filmler desem, izledim bunları bunlar ne der misin peki?

• film manyağıysan blmen lazım zaten bu filmleri,gregory peckin bu filmini izlemedim.diğerlerini izledim.Hep amerikadan saydımhaksızlık oldu.the chaser,no mercy for the rude,memories of murder,oldboy,ı saw the devil,Darbareye Elly,Chung Hing sam lam,Nuovo Cinema Paradiso,the 400 blows,Ladri di bicclette,Los olvidados,Come And See,Let The Right One In ,Three Colours Trilogy,The Wages of Fear,Solaris her iki versiynda izledklermdn bnlarda var snsuza kdar devm edbilrim hiç sıkılmam.abo roman yazmışım

Yükleniyor...