Kapat

Erkekler duygusuzdur diyenlere soruyorum?

erkekler duygusuzdur diyenlere soruyorum erkekler bu kadar duygusuz ise neden dünyada ki en tanınmış en iyi şairler hep erkek.kadın şairler neden yok denecek kadar az?

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• Erkekler duygusuz değildir duygularını göstermeyi istemezler sevmezler ya da bilemezler. Kadınlar duygularını paylaşmaktan çekinmez. Bir kadın üzgün olduğunda rahatlıkla ağlayabilir mesela bunu yapmaktan utanmaz. Kadınlar paylaşmayı sever duygularını. Herkese anlatabilirler hatta tanımadıkları yolda karşılaştıkları birine bile kolayca açılabilirler. Otobüste yanınıza oturan yaşlı teyze hiç yakınmadı mı size? Ama erkekler böyle değildir. Bilinmesin isterler sıkıntıları. Zayıflık gelir kimine, kimi grurludur susar. Umursamaz görünmeyi sever kimisi. En yakın arkadaşlarına bile her şeyi anlatmazlar. Yalnız yaşarlar yalnızlıklarıyla paylaşırlar duygularını. Yardım istemezler çünkü onlar erkektir ve erkek adam kendine bakabilmeli kendi ayakları üzerinde her durumda durabilmelidir. Ama erkekler de insandır. Ve insanlar dertlerini bir şekilde atmalıdırlar. Tutamazlar içlerinde. Kimi rakı sofrasına akıtır ah ulan Leyla! diye kimi bir kalemden kağıtlara. Kimse duygusuz değildir en gaddar görünen bile...

1|0
    1|0
    • doğru tespit kesinlikle bunları bilipte erkekler duygusuzdur genellemesi yapılmamalıdır.

• Bunları bilip de genelleme yapana takılınmamalıdır :D

• Genelde kadin istirap ceker

Erkekte yazar.

...

Fakat tam tersi durumlarda olmuyor degil

Erkekler duygusuzdur diye bir genelleme olamaz.

Duygulu erkekler de vardir.

Tipki duygusuz ya da duygulu kadinlarin olmasi gibi.

0|0
    1|0
  • Uzaktan görenler diyorlar ki duygusuz

Bak duygusuzum diye mi gözlerim aylardır uykusuz

Lan!

0|0
    0|0
  • erkekler duygusuz değil ama kadınlar ne kadar dışına vuruyorsa duygularını erkekler o kadar içinde yaşıyor. erkeklere göre bizim sevgimiz sizi boğuyor bize göre siz duygusuzsunuz .. bu polemik net bir sonuca ulaşmaz yani çok farklı yapılarda yaratılmışız..

0|0
    0|0
  • bu mantıkla gidecek olursak dünyanın en profesyonel aşcıları erkeklerdir ama dünyanın hemen heryerinde yemeği erkek değil kadın yapar.

en iyi şairler erkekler olabilir ama aşk, duygu kadına daha çok yakışır ;)

0|0
    0|0
  • doğru söylüyosun da o dediğin iyi erkek şairlerin de nerdeyse hepsi eşcinsel oluyor :)

0|0
    2|0
    • yok artık saysana eşcinsel olanları

• saymakla bitmez, sadece şair de değil ressam, yazar, heykeltraş, bir sürü erkek sanatçı eşcinsel. en güzel aşk şiirleri de bu şairler tarafından erkeklere yazılmış yine.

• yok artık daha neler.

• içinize kapanık olmanız susmanız beni delirtiyor..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Şimdi anaerkil dünyadan başlayıp da günümüzü de içine alacak bir yorum yaptırtma. Kendin düşün biraz. Bak, anahtar kelimeleri de verdim.

0|0
    0|0
    • ne alaka yani bu dediğin sadece saçma sapan bahaneler.

• Senin de incelikleri yakalaman için (bir şeyler yapman lazım diyecektim ama bunu istesen de başaramazsın.).

• tamam dostum uzattın.keyfine bak.

• siz hiç yol kenarında şarapçı kadın gordunuzmu ?

0|1
    0|0
Yükleniyor...