Hsyk da neler oluyor maddelerde ne yaziyor ben arastirdim da birde arkadaş

Hsyk da neler oluyor maddelerde ne yaziyor ben arastirdim da anlayabilecegim birsey bulamadim birde arkadaşlarimda belki anlarım dedim aciklarmisiniz

Güncellemeler:
Zaten kızlar olmadığı için fikirlerinde yok tabi şimdi moda kategorisine baksam deri taytla hangi kazagimi kombinlerim davasindadirlar

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• yaptıkları yolsuzlukları, hırsızlıkları örtecekler işte.işlerine gelenleri yargılamayacaklar ama işlerine gelmeyenleri kendilerine ters davrananları yargılayacaklar... adam ismet inönü dönemini eleştiriyor onu bile geçti! Allah boşuna dememiş NEYİ KINARSAN ÖLMEDEN BAŞINA VERİRİM DİYE..örnek işte.

Allah en kısa zamanda bu başbakanı başımızdan alır umarım...

0|0
    0|0
    • kızlar şu an ya moda ya da cinsellik kategorisinde soruları cevaplıyorlar

HSYK NEDİR DERSEN müzik grubu mu diye cevap verecek çok kezban var bu sitede:))))

Erkekler Ne Diyor 5

• Hukuk'a aykırı düzenlemeler yapılıyor. Bunu bil yeterli.

0|1
    0|0
  • Yargıyı iktidar'a bağlayıp tüm kontrolü ellerine alacaklar, haklarında yolsuzluk, vs. gibi hiç bir soruşturma başlatılamayacak, seçimlerde hile bile yapsalar bunun hesabını soramayacaksın, eğer dilediklerini yapabilirlerse hükümdarlık dönemine hoş geldiniz arkadaşlar.

0|1
    0|0
  • hakım ve savcıları artık hukumet yargılamak ıstıyor başbakanlık gıbı nasıl mıt tamamen basbakanlıga baglıysa onu yapmak ıstıyolar onlar kafalarına goreydıler her zman baglıyolar sımdı bıyere sence kotumu ıyımı ?

0|0
    1|0
    • Sanırım onu zaman gösterecek kardeş

• Üslubun hosdegil

• k.bakma aplaa

• hsyk nın değişmesi zerre kadar umrumda değil ama kpss de sorarlar kime bağlı diye ona kılım işte! her sene kurumların başı kıçı değişiyor...sil baştan ezber! anayasada çıkmasa bari 2014 kpss ye kadar :D

0|0
    0|0
  • tayyip herşey olacak başımıza

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...