Hala doğduğum şehirde yaşamanın ezikliğini hissediyorum. Var mı benim gibi olan?

Doğduğum şehirde büyüdüm,eğitimimi burda tamamladım üniversiteyi de.. hala ailemle yaşıyorum 23 yaşındayım... etrafımdaki herkes aileden bağımsız başka şehirlerde iş buldular okul buldular taşındılar gittiler bi şekilde.. kendimi kötü hissediyorum. üniyi kazandığımda yaş 18di, ailem yaşadığımız şehiri tercih etmemi söylediler, öyle de yaptım.. biraz daha büyük olsam karşı gelir 2.ye girerdim ama o yaşlarda bilinçli değildim.. sonrasında da böyle kaldım

var mı benim gibi oolan böyle

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• elindekilerle mutlu olmayı becerebilmek lazım bazen

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ben okul iş derken 6 yıl ailemde uzak yaşadım 8 aydır falan yanlarına döndüm oh be dünya varmış yediğim önümde yemediğim arkadamda:))

0|0
    0|0
  • bursa guzel degılmı?zonguldak tan bır cok kısı bursa ya yerlestı ıstersen sen zonguldak a gel degısıklık olur

0|0
    0|0
    • zonguldağı düşünmedim ya :)

• belirsen bi kahve ısmarlarım,hangı bolumu okumustun meslegın ne?

• uzaklaşmak lazım arada, kafa dinlemek.

0|0
    0|0
  • ben 27 yaşındayım, yaşadığım 5. şehir, şehir dışı tecrübesi iyi ama, benim durumumda bıktırıyor. Senin yerinde olmak istiyorum. Bu arada, benim ailem de Bursa'da.

0|0
    0|0
    • neden o kadar çok şehir değiştirdinki

• önce aile, sonra eğitim ve iş dolayısıyla.

• o şehir hangisi bilmem ama bende soğudum ordan

0|0
    0|0
    • ::) bursa

• yok maddi özgürlük mü sabır mı manasında sordum..

evet sabretmek çok önemli..ama bişeyler için de çaba sarfaetmek gerek değilmi...doğru diyosun..

• anlatamadığın sıkıntıların var senin farkındayım... anlat dinlerim emin ol ne diyosam senin ilerde daha fazla üzülmemen için diyorum

• Başka şehirde iş bul madem bunu yaşamak istiyorsun.

0|0
    0|0
  • Trabzondasın sanırım :) keşke bende doğduğum şehirde olsam şuan. ve hiç çıkmasaymışım o şehirden..

0|0
    0|0
  • Biraz uzak kalsan belki iyi olur.En azından yaz tatillerinde

0|0
    0|0
    • yaz tatillerinde illa şehir dışına çıkılır zaten

• Şehir neresi acaba? bu kadar eziklik yaşıyorsun

0|0
    0|0
    • bursa

• neden can atıolar anlamıorum ya:))

• bursa güzel yerdir yeşillik çeşmeler falan :)

• bende hissediyorum aynen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bende 24 yaşındayım ünv.yi burada okudum ailemle kalıyorum. bende çıkmak istiyorum buradan hayırlısıysa tabi. ama bu gidemeyeceğimiz ya da yaşadığımız yerde ii bir iş bulamayacağımız ya da başka bir yerde bulamayacağımız anlamına gelmiyor. iş başvurularında neden bulunmuyorsun?

0|0
    0|0
    • iş bulsam bile maddiyata bağlı her şey..daha bursada bulamıyorum iş..başka şehirlerde bulmak zor..bulsam bile yaşamak pahalı..biraz da olsa maddiyat ollmalı

• ben sadece ön lisans ve orta öğretim için olduğunu bilmiyrdm. ben ön lisans olduğm için lisanslarnda öyle olduğunu sanyrdm

• tamam canım önemli değil

• boşver başka şehire gittiğinde de memleketini özlersin keşke orda ailemin yanında olsam dersin

0|0
    0|0
  • Çoğu kişi öyle...

0|0
    0|0
  • Ben üniverste için farklı bı yere geldım bende gtmek istemıordum ... :)

0|0
    0|0
    • o kolay ya geri dönebilirsin :))

• keşke o kadar kolay olsa...

• Sende haklısın ama çok istiyorsan hersey senın elınde sonucta bi şeklde mucadele ver

• Düşünme bunları.

0|0
    0|0
Yükleniyor...