Nevşehirde balon turu hakkında bilgi?

Nevşehir!de balon turu hakkında bilginiz var mı ? Nevşehir'de yapılması gerekenlerden birisi mi sizce

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle yapılması gerekir bizim acentada düzenliyor bu turları özellikle Buradan yani istanbuldan gönderdiğimiz turistler çok beğeniyorlar bir daha geleceklerini söylüyorlar fakat fiyat konusu orası biraz fazla bence.

0|0
    0|0
    • Hangi firma ile çalışıyorsunuz acente fiyatı nedir yani yolcuya kaçtan satıyorsunuz firmaya ne kadar veriyorsunuz size ne kalıyor

• Valla 150 euro turist fiyatı ama illa gidicem diyorsan sorarım o fiyatı da muhtemelen aynı fiyatın TL versiyonu olur .

Erkekler Ne Diyor 5

• Fakir değilsen yap. Eğlenceli.

0|0
    0|0
  • Yapılması gerekenlerden biri, Anatolia Balons en iyi firma, bir kişi için uçuş fiyatları uçak biletinden pahalı. Rüzgar durumuna göre tehlikeli olabiliyor, orada bu sebepten dolayı kaza sonucu ölenler var. Yada rüzgarın beklenenin aksine olmasından dolayı kayseriye kadar giden balonlar.. Sen uçuş yaparken alttan jiple takip ediyorlar seni olası tehlikeli durumlar için. Anatolia balonun önünde firmaya ait belki 30 tane jip göreceksin..

0|1
    0|0
    • hatırlatıyım anatollıa balon bu yaz kaza yaptı ve çok sayıda müşterisi öldü ve yaralandı bumudur tecrübesi :=)

• en büyük firma öyle mi :D dorağın balon şirketleri varken anatolıa sonda kalır bence savundugun firmayı daha iyi araştırmalısın sen

• Konu en iyi balon şiketinin değil, yazdıklarımdan hiç bir şey anlamamakta ısrar edip burada maymun ediyorsun kendini.

• üstten bakınca her şey düz gibi görünmez mi ki

0|0
    0|0
    • aynenn öyle 3 kez turunu yapmış birisi olarak sıkıcı

• gel sana bir balon alıyımda buralara kadar girip yorum yazma :)) Fakirr

0|0
    0|0
    • ah yazık çok mu fakirsin gel de balon turu ısmarlayalım sana kardeş ;) hiç balon gördün mü demek mantıklı olur sana ben balon firmasında çalışıyorum sadece buradakilerin görüşünü merak ettim ama fakirlik işte yanlış sayfaya sormuşum dimii

• ananıda al git buradan

• kültür kategorisine girde biraz orda takıl BEYİN FAKİRİ...

• He onu bende izledim şimdi kadir inanır yapmış manitasıyla :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir daha gidersem ilk yapacağım şey bu :))

0|0
    0|0
    • eglenceli değil ki o kadar da nesini seversiniz anlamıyoruz

• Anlamak zorunda değilsiniz :) ve zaten içinde olunca anlaşılmaz.

Yükleniyor...