Misafir Çocuğu hakkındaki düşünceleriniz neler ?

Evinize gelen misafir çocugu hakkındaki düşünceleriniz neler ?

Bazen kaldırıp balkondan aşağı sallıyasım geliyor benim ama çocuktur işte.

0|0
13|20

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• En son gelen arkadaşımın oğlunun yüzünden oyuncak ayımın üstünde çikolata damlaları var, evin geri kalanını öyle kurtardım

0|1
    0|0
  • yaramaz çocuklarr :D insanı çıldırtırlar çocuk yapcak bişey yok annesinin zoruna gitmesin diye azarlıyamıyoruzda ya :))

0|1
    0|0
    • aynen bide baba devreye giriyor işe el kadar cocuk su bu birşeyde diyemiyoruz d

• ahh hiç sorma yaa çoğu kez çileden çıkıyorum her yeri dağıtıyorlar bütün evi :( özellikle kuzenimin çocukları tam bir canavarus :)

0|1
    0|0
  • Lanet gelsin o misafir cocuğuna ve onu getiren anneye :)

Vallahi cok doluyum bu konuda :))

Hani geliyorsan yalnız gel Yada gelme ne getiriyorsun cocuğu değil mi

Vallahi tuvalet terbiyesi bile görmemiş cocuk geliyor misafir gidince halı perde koltuk tuvalet ve mutfak temizliyorum ://///

0|0
    0|0
    • Altımı ıslatıyordum eskiden 12-15 yaş arası divanın altındaki sepette temiz muşamba bezlerim duruyordu saklı eve gelen misafir çocuğu baktım benim bezleri muşambaları görmüş hemen tabi gönderdim böylede sıkıntıları oluyor arada.

• Böyle olmaması için anneler getirmemeli cocuklarını :)

• Aynen özel mahrem şeylerini bile görebiliyor anlattığım olaydaki gibi zaten zor durumdu o zamanlar bir baktım lavobadan çıktım divanın örtüsünü kaldır içeriye bak sepetin içindeki odama girmişler sinir bozucu durumda,zaten hassastım kimse görmesin diye binbir sıkıntı çekiyordum gel sen evin içinde eliyle koymuş gibi karıştırıyorlar.

• çok fena bir şekilde ters ters bakınca birçoğu kaçıyor benden :D

0|0
    0|0
  • Çocuğu getorsin tamamda cocuga bak bari bazıları cocuguyla hic ilgilenmiyor cocugu serbest birakiyor ya iste onlara gıcık kapiyorum sanki dogururken bana sormus gibi doguruyosan cocuga bakacaksin nerde olursa olsun bakiciai miyim ben direkt evden kacarim o yuzden cocuk geldi mi karsisinda enayi yok

0|0
    0|0
  • valla hiç balkondan atasım gelmez. çocukları olmasa katlanmam misafirlere. çocuklar eve neşe getiriyor :)

0|0
    1|0
    • Anladım ama altımı ıslatıyordum eskiden 12-15 yaş arası divanın altındaki sepette temiz muşamba bezlerim duruyordu saklı eve gelen misafir çocuğu baktım benim bezleri muşambaları görmüş hemen tabi gönderdim böylede sıkıntıları oluyor arada..

• ah ahhh hıc sorma o derdımı:)evı alt ust edıyolar en cok da annelerıne sınır oluyorum onca yaramazlık yapmalarına ragmen seslerını cıkarmıyolar azarlamıolar bogazlarından hırtlaklayasım gelıyor e malum mısafır sesde cıkaramıyyorsun sabredıyoruz :(

1|0
    0|0
  • ben ciddi ciddi dövüyorum. sonra anasına ispikliyor. sadece poposuna vurdum diyorum. inanıyor. sonta beni ispiklediği için bir daha dövüyorum. acımamak lazım bizim zamanımızda yoktu böle şeyler hem.

0|0
    0|0
  • mutfakta sıkıştırıp pata küte :D

0|0
    0|0
  • Her türlü çocuklara alışığım, hiç birşeye şaşırmam.

0|0
    0|0
  • misafir çocuğu o. ç . dur bir yerde. evin içine eder bunlar. oyuncaklarımı kıydılay :( (çocukluk anılarım geldi aklıma bak nasıl duygulandım )

0|0
    0|0
    • Anladım ama altımı ıslatıyordum eskiden 12-15 yaş arası divanın altındaki sepette temiz muşamba bezlerim duruyordu saklı eve gelen misafir çocuğu baktım benim bezleri muşambaları görmüş hemen tabi gönderdim böylede sıkıntıları oluyor arada.

• benim odama girmelerine izin vermem :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Ben bunun çözümünü buldum.. buyrun sizlerlede paylaşayım... Aşağıdaki yazıyı direk olarak deskop masa üstü arka planı olarak yapıyorsunuz. veya ekran koruyucu.

HOŞGELDİN MİSAFİR ÇOCUĞU.GEÇENLERDE YİNE SENİN YAŞLARDA BİR AKRABAMIZIN ÇOCUĞU BİLGİSAYARIMA OTURMUŞ.SİLAHLI KUVVETLER İÇİN GELİŞTİRMEKTE OLDUĞUM BİR VİRÜS VAR.SEN KALK O VİRÜSLÜ DOSYAYA ULAŞ, O DOSYAYI AÇ, SONRADA OYUNA DAL.BAŞDA ANLAMADIM.AKŞAM EVİNE GİDİNCE KUSMAYA BAŞLAMIŞ SONRA BİR BAŞ DÖNMESİ DERKEN ÇOCUĞU HASTAHANEYE KALDIRMIŞLAR.HASTAHANEDE BÜTÜN MÜDAHALELERE RAHMEN ÇOCUĞUN ÇÜKÜNÜ KURATARAMADILAR, DÜŞMÜŞ.BU VİRÜS ÇOK TEHLİKELİ.TÜRKİYEDE SAVAŞ ÇIKARSA KULLANILACAK.İNSANLARA BULAŞIYO.OLANIN ÇÜKÜNÜ DÜŞÜRÜYOR OLMAYANDA ÇÜK ÇIKARIYO.BİLGİSAYARDA OYNARKEN DİKKATLİ OL.NOLUR... ( BİLGİSAYAR SAHİBİ)

Buda Resimli linki link

0|0
    0|0
  • Annesi geliyor bilgisayarda oyun oynasın diyor bende kalkıyom gdiyom ne görüm kardeşim oturmş çocukta kucagında beraber oynuyolar :p

0|1
    0|0
  • En çok korktuğumdur ki; annemin çocukluk oyuncaklarımı eline vermesi anındaki öfke ya da onun ortalığı karıştırarak bulması sırasındaki heyecan tarifsiz :D

0|0
    0|0
  • Baktım çok kafa ütülüyorsa gel diyorum ben sana sihirbazlık yapayım o da tamam diyor. Evleri yakınsa git gozlerini kapa ben oraya ısınlanacagım diyorum o da gidiyor. Bunun değişik versiyonlarını ev yerine gider oda şeklinde versiyonlarını da sunuyorum.

0|0
    0|0
  • ağzının üzerine çak tokadı gitsin ! ! !

0|0
    0|0
  • Bazen saati fotoğraf makinesi, vs. gibi hassas eşyalarımı kurcalayanlar oluyor, bir şey diyemiyorum ama fitil oluyorum. Neyse ki uzun zamandır eve küçük çocuk gelmiyor.

0|0
    0|0
  • link

tabiki şaka :) hepimiz misafir cocugu olduk :)

0|0
    0|0
  • misafirler geldi misafirin pic oglu hemen bilgisayara saldırdı misafirlern yanndada bişy yapamıyoruz ama cocuk fena fırlama diger odaya götürdm azına yüzüne sıctım cocuk her geldiginde direk koltuga oturuyor gidene kadar kalkmıyor artk

0|0
    0|0
  • inanmazsın ben sallamıştım sonra tuvalete bile benden izin alarak gitmişti :D asdhgajsdajs

0|0
    0|0
  • aylarca emek verip oynadığım gözümün nuru gta oyunumda load game`mime new game deyip saveleyen misafir çocuğundan beri hiçbirini sevmem. benim bazen aşağı sallayasım gelmiyor direk sallayıp silkeliyorum.

0|0
    0|0
  • odaya çekip dövüyorum ağlamasın diye bilgisayara oturuyorum :/

0|0
    0|0
  • Salaklar Geldiğinde Mandalina Soyduruyorum Sonra yiyorum Oyun Sanıyolar :)

0|0
    0|0
  • benim odama girmesin yeterli...

0|0
    0|0
  • Sev onu mübarek.

0|0
    0|0
  • hic tahammulum olmadigi gibi saniyesinde carparim

0|0
    0|0
  • nerde miafir çocugu = şehir b**klugu

0|0
    0|0
  • çocukları severim gelsinler

0|0
    0|0
  • misafir cocuklarının evlerine ateş salsın

0|0
    0|0
  • cocuga pata kute dalar hala yaramazlik yapiyorsa cocugu birakir anasina babasina dalarim :D:D kokten cozum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...