Daha önce yayınlanmış filmleri Tv'de ilk diye yutturmak...

İnsanları aptal yerine mi koyuyorlar acaba ? Sanki hiç film izlemiyoruz ya da tv yi takip etmiyoruz.. 1 sene içinde vizyona girse hadi belki yutar insanlar ama 3-4 senelik filmleri yayınlanmasına rağmen tv de ilk manşetiyle yayınlıyorlar. Hiç mi utanmıyor bu çok meşhur kanallar ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar demek istediğimi anlamadınız sanırım. Yakın zamandan bir örnek vereyim Celal ile Ceren'i tv de ilk olarak verdiler ama değildi. Yabancı film olsun yerli film olsun verilen şeyleri ilk olarak gösteriyorlar dediğim budur.

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Şu anki durum hakkında pek bilgim yok lakin televizyon izlemeyi 2 sene önce bıraktım. Hatta buna hitaben güzel bir kazak dahi aldım üzerinde "Let us think for you" yazan =)

2 senedir neredeyse hiç televizyon izlemedim, inanın bir şey kaybetmedim. Aksine kazandım, televizyonlardaki konusuz diziler, saçma sapan izdivaç programları ve envai çeşit gereksiz program karşısında vakit öldürmek yerine o süre içerisinde kitap okudum, araştırma yaptım. En azından sorulduğunda bıraktığım için ne kadar memnun olduğumu anlatabiliyorum.

Peki ya akşamlarını televizyon karşısında geçirenler ? Onlar sorulduğunda ne kazandığını dile getiriyor ? Yeni moda ayakkabı stillerini mi ? Yoksa yeni ayrılan ünlü iki çiftin kendileri gibi saçma ayrılık sebeplerini mi ?

Ah ah. Şu yazılar kısmının açılmasını çok istiyorum. Yorumlarda iç dökmek çok zor oluyor be.

1|0
    0|0
    • boş vaktini değerlendirenlerde oluyor bu senin tercihin mantıklı da ama tv de artık gayet bilglendirici programlar oluyor. 24 saat tv izleyeceğime ya da 24 saat kitap okuyacağıma hepsinden yapıyorum hem daha az yorucu hemde daha çok öğretici bna göre :)

• ulusal kanallarda yok haklısınız ama ben digiturk kanallarından çok sayabilirim yarın yazıcam söz uykum var şimdi :)

• Teşekkürler, iyi uykular.

Erkekler Ne Diyor 8

• Televizyon izlemediğim için yorumlamak zor. Hangi kanal, hangi film için dedi bunu ?

0|0
    0|0
  • türkiyedeki kanallarda ilk olabilir

0|0
    0|0
    • adamın tepesine çıkmış daha ne olsun bilinçaltı emiyo mesajı :)))

• aramaya gerek yok bu tür programlar milleti gerizekalı olmaya sevk ettiği için illaki düşüyor nete eğleniyoruz biz de ;) al bak sağlık programı zahide bacım ne boş meselelerle uğraşıyor ;) link

• haklısın salakca güneşle ısınsa nolur sanki sen abdestini alda

• Demet Evgar mı o?

0|0
    0|0
    • ta kendisi

• hahaha bu da güzel ;D

• demet evgarsın olm sen, seni denemek için öyle söylemiştim!

öpsene bir tane :*)

• telif hakkı denen birşey var...

0|0
    0|0
  • Malatyalımısınız :)

0|0
    0|0
  • sence utanıyormuş gibi bir halleri var mı :))) link

0|0
    0|0
  • Örnek olarak?

0|0