Arkadaslar biri bana bu cumleyi aciklayabilir mi?

Erkekler mi sevmez? Ben hic yol kenarında oturan şarapçı kadin gormedim. " Kendi sacma sapan yorumlarinizi kendinize saklayin".

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• aşkından perişan olanlar hep erkeklerdir diyor işte şair burada

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• link şarapcı kadın görmedim dediniz ilk bunu göstereym...

ikincisi kadınların duygusallığı genelde kendinedir..Dışarıya karşı genellikle sitemkardır bunu Cümlelerle yazması sözlere vurgulaması biraz zordur...

Erkek ise içine atar bir anlık boşluğunda alkole sığınır veya kendisini o an bulnduğu ortamdan dahada uzağa getirmek ister.. Kalbindeki sızının eşliğinde dilinden dökülen nağmeleri o an yazamasa bile mutlaka bir gün bir yazıt haline getirir... aradaki fark sanırım anlaşılmıştır..

0|0
    0|0
  • Oha söz çok iyiymiş lan.

Yalnız bunda anlaşılmayacak bir şey yok kadın zırlar evinde bir kaç haftaya toparlar erkek şarapçı olup sokaklara düşer diyor. Bu yani.

1|0
    0|0
  • Erkeklerin de sevebileceğini söylemek için saçmalayan bir kişinin düşünceleri.

0|0
    0|0
  • erkekler severde kadınlar biraz üzer onları nedeni hala bilinmiyor

1|0
    0|0
  • demek istiyoki adam o kadarçok seviyoki onu unutmak acısını azda olsa dindirmek için sürekli sarhoş oluyo yani kadınlardan daha delicesine seviyoz gibi bir şey oluyo

0|0
    0|0
  • sadece o değil kızlar duygusaldır felan derler ama nedense benim tanıdıgım en duygusal şairler hep erkek?

0|0
    0|0
  • Kadınlar ağlar erkeler de malum işte şaraba rakıya sığınır biraz olsun aklından çıksın diye

0|0
    0|0
  • erkekler daha fazla acı çekiyor şarapçı oluyor demek istemiş şair bu cümlesinde.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence erkekler severler hem de sevince cok severler ama biraz zor severler... sarapcilarin erkek olmasinin nedeni de inan bana kadin sarapcilarin sokaklarda barinamayacaklari, nedenini de soylememe gerek yok sanorim. Ve bence erkekler biraz daha gucsuzler kendilerini cabuk birakabiliyorlar ki genelleme yapiyorum ve bu benim nacizane fikrim ama kadinlar cok hasar gorseler de kendilerini erkeklere nazaran daha cabuk toparliyorlar sanirim... Allah kimseyi dusurmesin tabii

1|0
    0|0
  • Erkekler aşkından dertlenip şarapçı oluyor mealinde cümle. Cümleyle çok alakalı değil ama hakketten aklıma takıldı hiç evsiz kadın alkolik görmemiş olmam. Ki imkansız böyle birşey olmaması, çalıştıkları bazı mesleklerden dolayı.

0|0
    0|0
  • kadınlar daha çok sever genelde sadece acılarını milletin gözü önünde rahatsız edici biçimde değilde evde bunalıma girerek geçirirler erkeklere nazaran

0|0
    0|0
Yükleniyor...