Dans kursundaki bir kızı anlamakta zorlanıyorum...

Arkadaşlar danstayız ve kızları anlamakta zorluk çekiyorum ya :D

kızın biri bana boyun cok uzun dedi ve dansı yarıda kesti :S bende kızdan az çok hoşlanıyorum şimdi dansı yarıda kesince zoruma gidiyor :S eline geçmiş 187 boy...

Ayrıca kız bir hareketinde çok enteresan bir olay yaptı(dans ederken) bende o harekete istinaden (çok samimi olmamama rağmen) kıza dedim ki;bu hareket erkeği baştan çıkarma hareketimiydi :D

Kızda;önce baya güldü sonrasında çokta terbiyeliyiz dedi...

anlamadım ki çokmu kötü bir sözdü?

ayrıca neden dans etmedi? 187 boy yüzünden mi?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• birisi bi yere bakıyorsa ilgilendiği bişey vardır,bi yere hiç bakamıyorsa kesin ilgilendiği bişey vardır demişler yani işin aslı belkide kız pek cok kişi gibi sana meyillenmekten cekiniyordur yani uzak kalmaya calısıyordur bana öyle geldi

0|0
    0|0
    • ya şöle ilginç bir durum var kızla dans ettigimizde bazen heycanlanıyor bazen hareketi unutuor :D bendede oluyor :D heycan değilde, hareketi unutma :)

Birde şöle bir durum var ilgilendiğini nerden biliyorsun? gerçekten ilgileniyormu ki?

• ya keşke dedigin kadar rahat olsa... biraz detay geçmek istiyorumda burdada pek olmaz yardımcı olurmusun ?

• Xper 3 altıyım,o yüzden arkdşlk attm

Kızlar Ne Diyor 2

• O söz yüzünden bence boy bahane olmuş. Öyle izlenime kapıl istememiş o lafının ardından

0|0
    0|0
    • boy durumu daha önce gerçekleşti

söz daha sonradan söylendi :/

• Boy la ilgili takıntıları olabilir. Önce güldüyse sonra sorun yoktur bu kadar aşırı gülmk onun da tuhafına gitmiştir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• dans yüzünden demiştir. üzerine alınma

0|0
    0|0
  • kizin boyu kacti? eger senden cok kisa ise rahat dans edemez, ayrica dansta tahrik dersen seninle dans etmemek icin bahanedir. veya, boyun uzun esnek olamiyorsun , dansin kotunun cici aciklamasidir bu.

0|0
    0|0
    • kızın boyu 163 benim 187

evet rahat dans edemiyoruz her hareket olmuyor oda olmayınca o harekete gelince olmuyor dio

• topuklu ayakkabi ile cok fark kalmaz. bence esneklik sorunun var

Yükleniyor...