Trafikte iyi,kötü tanık olduğunuz olaylar oluyor mu ? Mesela ne gibi ?

Trafikte yaşadığınız olayları (komik,dram,trajedi) gibi anlatırsanız sevinirim ..

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• tek yönlü yolda yola ters girdiği halde inat edip geri çıkmanı bekleyenler mi desem, yaya geçitlerinden yayaların değil araçların önceliği olduğunu düşünen sürücüler mi desem, belediye otobüs sürücülerinin kendilerini formula 1 yarışçısı gibi zannetmeleri mi, sis olmadığı halde sis farlarını yakanlarımı...içim oyuk derdim büyük

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kırmızı ışıkta duran bir araba kapısını açtı ne için açtıysa bilmiyorum yanındada dolmuş vardı sola geçmek için yeşil yandı dolmuş hareket edince arabanın kapıyı götürdü adam ne oluyor diyordu gülmekten ölmüştüm ya :)

1|0
    0|0
  • Hangi birisini anlatalım ki yani :) Denetlenmesi lazım şöforlerin

0|0
    0|0
  • Bugün bindiğim dolmuş şoförü resmen atraksiyon timsali bir insandı..

Kocaman dolmuşu öyle bir kullanıyordu ki şaştım kaldım.

0|0
    0|0
    • Hızlı mı suruyordu =) Musterı kapmak ıcın yarısıyorlar bazen

• Cüüss =)) Daha neleeer

• Öyle yol boyu değil canım, sadece bir kaç metre..

• altletli bir tır soforunun yanin da oturan yine atleti bir elemanın ayaklarini camdan cikarmis(uzatmis ) cigara yakerkenki hali kamera olyadi ceker youtube atardim

1|0
    0|0
  • Geçtiğimiz yılbaşı günü insanlarda o günü geçirme telaşı varken, çöp toplayan 2 çocuğunun ağır ilerleyen semt trafiğine çöp arabalarıyla dahil olup gerçek araba sürer gibi ııın ııın diye ses çıkararak eğlenmesine tanıklık etttim, bu durum ciddi anlamda içimi burktu..

0|0
    0|0
  • adamin ustunden tren gecmisti

0|0
    0|0
  • Bir aile dostumuzla tatil amaçlı ailecek seyir halindeyken şoför koltuğunda oturan koruma-polis abim, şahin tipi araçta değişik hareketler yapan bir adamı sağa çektirip silahını ağzına dayadı. Şahin 60la düzgün bir şekilde yoluna devam etti.

0|0
    0|0
  • ben minibusculere uyuz olyom yollar sadece taksi ve minibusculer icin yapilmis sanrim

bi keresinde gidis gelis bir yolda kendi yolu trafik dolu benim yolumdan onume cikti uyanikya gecmesine izin vernedim onunde kontak kapatip 15 dakika ileri geri nasil cikacagini sasirmisti bn keyfimi bile bozmadim :D

0|0
    0|0
    • Hadi yaa sinirlenip sana cıkıssaydı napardın =)

• inanki ciksin diye dua ettim o gun birine cok kizmistim direk dalacaktim normalde agrasif degilimdir o gun cok kotu bir gunumdeydim yoksa trafikte hic sinirkenmem millete yol fekan veririm

• yurdumda yatıodum arkadas kalk kaza oldu dedı camın tam karsısında ıst yolunun dıger serıdınde kaza olmustu adamın baca anıyo gıbıydı gıttım turnıke atmaya baktım belden assası param parçaydı kıyma olmustu adam bedenıne bakıp alıodu son anlarıydı :(

0|0
    1|0
  • 0|0
    0|0
  • pencereden bakarken her seferinde sersem bir bayam şoförün aracını parketmek için en az yarım saat cebelleştiğine şahit oluyorum :))

0|0
    1|0
  • ben uzun yol şoförlük yuaptım uzun zaman öyle çok şahit oldum ki bur da yazarsam yer kalmaz

0|0
    0|0
    • Minik bir anı paylasabılırsınız aslında =)

• gece yarısı sivas civarın dan yollar buz la kaplı yolda kaldım karayolları aradım tuzlama yaptın zor bir tesis bulup sabahlandım

• bol bol polıs durdurur baskada bıse yasamadım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir araba bir adama çarpmıştı ama şöyle,adamı duvarda ezmişti fren patlamış bayırdan iniyormuştu araba adamın duvardan etlerini topluyorlardı süperdi ya. :)

0|0
    1|1
Yükleniyor...