Fantastik roman önerir misiniz ? Fazla ütopik olmasın.

Konusu uzay falan olmasın. Böyle ormanda geçen maceralı şeyler olabilir. Macera romanı olabilir vampir olur kurt olur :D

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Fantastik roman denince aklıma Kara Kule serisi gelir

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• konusu uzay olan romanlar fantastik değil bilimkurgudur yalnız kardeş dallar :D

Hurin'in çocukları( avatar :D ) ortaa dünya'da geçen bir hikaye'yi anlatmakta dor-lomin veliahtı olarak doğar turin .nirhaeth arnoediand(büyük ihtimal yanlış yazdım binbir gözyaşı demek) savaşında hurin ve elfler morgoth'a kaybederler.ve turin'in yolcuğu başlar topraklarını kaybetmiştir. abimizin özelliğine gelirsek kendisini elfler yetiştirir çok iyi bir savaşçıdır ve orta dünyadaki ilk gerilladır.Orta dünyadaki en yiğit en kederli öyküye sahip vatandaştır.

fantastik romanın kurucusu tolkien'dir. ve tolkien'in en harika kitabı sillmarilliondur(hurin'in çocukları özeti sillmariilionda var).sillmarillion başları acayip sıkıcı olduğu için tavsiye etmem başta. sebebi mitolojik bir eser şeklinde yazılması zaten sağda solda aratırsan milletin kutsal kitap dediğini görürsün.

o sebeble hurin'in çocukları ile başlayıp sillmarillion ve unfinished tales(bitmemiş öyküler) kitaplarını okuyabilirsin yüzüklerin efendisinide aldım okudum fakat filmini izlemem kitaptan aldığım zevki olumsuz etkiledi aynı şekilde taht oyunarıda güzeldir ama dizisi var ve diziyi seyretmek kitap okumayı anlamsız hale getiriyor saygılarımla bunun dışında Unutulmuş Diyarlar kitabı var o da pek meşhur ama okumadım onu saygılarımla :)

0|0
    1|0
  • Aradığın şey bence dan brown'da, olmadı stephen King.. Bu iki yazarı bilim-kurgu macerada tek geçerim. Ütopik de değil, gerçek ve ütopik arasında kalıyor :)

1|0
    1|0
  • Buz Ve Ateşin Şarkısı serisi

0|0
    1|0
  • Stephen King'in romanlarını tavsiye ederim..

0|0
    1|0
  • sen roman mı arıyon kırmızı başlıklı kız mı ?

1|0
    1|0
  • eski bir seridir bir ara dizisi de vardı millenium okuyabilirsin...

0|0
    1|0
  • Google önersin

0|0
    1|0
  • 16 yaş altı

0|0
    1|0
  • Bir Kadının Seks Günlügü

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Erin Quinn kilarını tavsiye ederim hep. Lakin ütopik mütopik falan ne itici, ne gıcık bişii

2|0
    1|1
  • kevin guilfoile - klon

1|0
    1|1
  • Senin yaşın kaç Allah aşkına

0|0
    2|2
Yükleniyor...