Erkeklerin bana olan kastiniz ne!!!!!!??????????????

Sinir oluyorum ya neden hep boyle sokaga çikiyorum oyle tipsiz kizlarin yaninda bile sevgilileri varken, ben kendi kendime kiziyorum neden mi onlarin var benim yok, tamam illede olsun demiyorum ama nasil desem bakiyorlar hemde okuz gibi ama ilerisi gelmiyor, ben anlamiyorum sizi erkekler, sakin sen oylelerine denk geldin falan demeyin, hiç alakasi yok hepside oyle bana karşi, sert bir yuz tipim var, havali, burnu dik havada goruyorlar hiçte alakam yok yani, bakişimda oyle davranişlarimda sert ve soguk olabilir diştan bakinca guzelim bunda sorun yok,kendini degiştirde demeyin nasil estetik ameliyatla mi Allahin yarattigi yuzu degiştirmem ztn, cesaret edemiyorlar sanki ucunda olum var! Resim koyamam burayada foto koyun demeyin sakin galiba olene kadar yanliz kalicam :(

0|0
5|27

En İyi Erkek Görüşü

• cook dogru tespit birz sen girişken olsan :.. inanın birçok erkek sizden hoşlanıyordur ama acılamıyordur. AŞK CESARET işi ve %92 lik bir kısmı insanların cesaretlerine yenik düşer ve sadece siz değil milyarlarca insan tek kalır sade kalır aşkta ... sevdiğiniz birisi flört etmek istediğiniz kimseler varsa cesaretinizi toplayın aşkınızı itiraf edin . kaybetme reddetme korkusunada girmeyin .. :) - EN IIYI CEVAP OLARAK SECERSENIZ SEVINIRIM :)

0|0
    0|0
    • ben etmem asla , o gelip etsin madem o baslatti o bakiyor, bende boyle , en iyi cevap seçtim gitti senin yorumu

• ya bak işte cesaret işi demiştim ama size.. sizde sorun varmıs ama karsıdada var bir ortama dahil olun girişken olun ... ne biliyim .. kendinize sakın küsmeyin isyan etmeyin bence.

Erkekler Ne Diyor 26

• ben seni görmüşümdür belkide ama yanına gelmemişimdir..nedenmi sokak ortasında sana teklif etsem kabul edermiydin?etmezdin zaten bende sokak ortasında sevmem böyle şeyleri.neyseki burada fırsat buldum ilk teklifi ben yapayım..benimle arkadaş olurmusunuz:)

0|1
    0|0
    • senin beni gormen imkansiz başta ben tr'den degilim bile

• önemli değil arkadaslık teklif ettim size çıkma değil..türkiyeye hiçmi gelmiyorsunuz hem..

• pek gelmem ki ben ya ben ciddi bir kizim eger bana ciddilerse gelsinler eger ciddi degillerse hiç gelmesinler

• Sert olduğun '' nasıl desem bakıyorlar hemde öküz gibi ama ilerisi gelmiyor,'' cümlesin den bile belli ama bana kalırsa senin tek sorunun sinirli bakışların ve tavrın değil sonuç olarak senin kafaca anlaştığın kız arkadaşlarında vardır eğer huyun anlattığın gibi iyi ise onlar bile sana bu konuda yardımcı olur cesaret vermediğin erkeğinde sana yanaşmasını bekleme madem öküz gibi bakıyorlar sende sert bakışlarının altından gülümse de en azından niyetini belli et hem merak etme mutlaka biri çıkar karşına hemde seni taşıyabilecek biri.

0|0
    0|0
    • hahahha onlar bile diyor yuzun yuzunden kimse yaklasmaya cesaret edemiyor hemen terselenme korkusu yasiyorlar bundanda olabilir oyle diyor kizlar bana hep

• sakliyorum ztn, kim bilir nerde it herif belki biriyle çikiyor, onu buldugum gun bir guzel dovucem nerdeydin lan sen dicem yaaksina yapisip

• Sana da bu yakışır :-D

• bakıyorlar ama adam gibi gelip acılmıyolar diyossun o adamlar ciddi olsa acılırlar zaten adam iyi niyetle bakmıyorlar demki sana biraz rahat ol sakin ol allah buyuktür hak veriyorum sana valla yalnızlık zor sende insanssın güzel duygular beslemek istyorssun mutlu olmak sımarmak istyorssun ama hayat işte napacan arkadasım...

0|0
    0|0
    • ben ztn ciddiyim eger ciddi degillerse hiç gelmesinler daha iyi

• hayırlıssı inş

• hayirlisi

• Erkeğin sana gelmesi icin biraz gülümse sevecen olmaya calıs. Terslenmekten çekinir erkeklerin çoğu. bunu karşı tarafa hissettirmezsen bakışmaktan öteye gitmez ben olsam bende gitmem ilgisi olan kız biraz belli etmeli ki adım atalım. biraz degisik mekanlarda takıl arkadas edin erkeklerle tanısırsın böylelikle. asık olmanda kacınılmaz olur

0|0
    0|0
    • ya ben gulumseyim yine ayni yuzum sert, gulumsesem bile sert oldugum belli yani

• sen yap gerisine karısma :) bunu diyerek var olanı değiştiremezsin. hic degilse tanıstıgın insanlara eglenceli biri oldugunu göster ki soguklugu üzerinden atabilesin :)

• beyler biriniz ilgilensin

0|1
    0|0
  • bakıyorlar öküz gibiden sonrasını okumaıdm böle erkekleri aşağılamaya devam edin ağzınıza sıçınca da zırlamayın

0|0
    0|0
    • sende onlardansin herhalde ustune alindigina gore, hak ediyorlar bence evet okuz gibi bakarken iyi ozm delikanlicada ilerisi getirsinler

• :D ondan mı yalnızsın :D

• ya bide guvenim yok benim erkek milletine , neyse en iyisi s*ktir et haydi eyvallah sana

• Sen güzeL kızsın Tamam , Ama sempatik değilsin. sana bakan erkegin bu kızla tanıssam dedigi olmustur seninle aşık atamıcagı için gelemiyodur ,başka bir sürrü sebeb var ben boyu kısa kıza bakmam dişleri beyaz olmayana ellleri bakımsız olana hatta yüzünde abartı makyaj olana :)

0|0
    0|0
    • ben bakimli kizim ama makyaj kupude degilim dogalim, guzellige gelincede guzelim evet kendimi begenmislik yapmiyorum yanlis anlama ama ben buyum yani insanlari beni begenmesi icin degismem asla, kendim olurum

• Hatun sinirli beyler sakin ve küçük harflerle konuşun..

0|0
    0|0
    • bencede her an aranizdan birine patliyabilirim, yazimdan anladin afferim sana

• ilk defa duymadım, merci mademoiselle

• asil ben dicem saan merci monsieur diye:D aurevoir est bon journe�

• insan egoları yüzünden yalnızlığa kendını mahkum eder. Hıç kımseyı kendıne yakıştıramadığını duşunur. Oysa yakışmayana yakışıyormuyum acaba kendıne hıç bır zaman sormaz.'' standartlarını bıraz aşağı ındır...

0|0
    0|0
    • nasil yani? egom tavan yapti indir mi diyorsun ego bende ne gezsin

• o ihtimal olabilir evet

• tanımadan anlamadan fıkır yurutemezsın... Yurtsen bıle fıkırlerın cvb sız kalır...

• belki dışardan çok itici duruyorsun?

0|0
    0|0
    • ondan mi okuz gibi bakiyorlar çole duşmuş susuz kalmiş hayvan gibi

• onlar nefes alsin yeter diyo:D onlari saalla onlarla isim olmaz neden gonul eglendiren tiplerle, olursa ciddi olacak benim gibi iste okadar

• ciddi olayını düşünme kısmı daha senin için erken bence. önce birini tanımalısın ondan ayrılmalısın. aşk acısını tatmalısın. sonra ciddiyeti anlarsın :))) Dua mı Beddua mı belli değil.

• Sevgilisi vardır olayından dolayı. Sizler sevgilinizin olduğu dair birşeyler taksanız mesela ona göre davranabiliriz ;)

0|0
    0|0
    • iyide kiza bakip hemen nasil aa bunun kesin sevgilisi var diyebiliyorsunuz ki? kizin anlindada yazmiyor

• Güzel kızların sevgilisiz olamayacağını düşünüyoruz malesef. Türk kızlarının problemi erkeğe soğuk baktıklarından. Erkek güzel kıza açılmayı pek düşünmüyor. Ben bile yüzü fazla güzel olmayan bir kızla flörtleşiyorum şuan ama fiziğine laf edilmez tabi :)

• Belki de kendini güzel sanıyorsundur...O dışarı da beğenmediğin kızlar senden 1000 kat daha güzeldir...Olamaz mı?

0|0
    0|0
    • valla artik ne diyecegimi hiç bilmiyorum ozm neden okuz gibi baka kalsinlar, hiç kiz gormemiş boyleeeee kesiyorlar

• şurda bir soru sorsan evde çok yalnızım yanıma gelmek isteyen var mıdiye gizliden sor birde en az 100 erkek zıplar ben gelirim diye seni hiç görmeden tanımadan senin güzelliğine bakmazlar ya da kız mı değil mi demezler

• evet onlara abaza derler o kisilerde isim olmaz ciddi dusunmeyen erkeklerlede isim olmaz, ama neden anlamiyorum bakmaktan baska birsey yok

• vardır senin de bir alıcın fotoşokta seni yanına ekleyen sapığın link

0|0
    0|0
  • yazık sana

0|0
    0|0
  • hilal senmisin

0|0
    0|0
  • günü geiir sende benden cekip gidersen diye açılmıyorum sana

0|0
    0|0
  • şu yazdıklarınla görmeden soğudum senden :(

1|0
    0|0
    • neden sogudun, asil ben sogudum sizlerden erkeklerden, mal gibi bakiyorlarr yaa hahahahha sonuç 0

• hepte sonuç 0 olacak zaten bu kafayla

• evet

• kapı açmayı dene ilgili davran, her şeyi erkekten bekleme ya..

0|0
    0|0
    • ne yapayim kapi açmak için, birincisi ben gidipte kaşar gibi basit bir kiz olarak gorunmem, oyle işler bana ters ztn , onlar yapsin ee onlarda sadece bakiyor pffffffffffffffffffffffffffff yeterrrr

• =) bastan kaybetmeye meıllıyım dıosun yanı =)

• elden baska cagre gelmez ne yapam

• Belki kendini beğenmiş tipsiz bir kız olarak görünüyorsundur? Nerden biliyorsun?

0|0
    0|0
    • hayir ben kendimi gayet guzel buluyorum , ama kendimi bgenemişlik yapmiyorum ,onlar okuz gibi bakaren iyi ama nesee yaa, sinirim bozuldu

• Herkesler her kıza bakıyor. Eğer sende açık saçık giyiniyorsan illaki bakarlar.

• giyimime dikkat ederim gotumu mememi açmam giyimime dikkat ederim musluman bir kizim ayarini geçmem

• Bazen bir mimik bile karşı tarafı fikrinden caydırabilir buna dikkat et derim.

0|0
    0|0
  • yaşın kaç senin daha evde kalmış dullar gibi yazılar yazıyon :) sert sevene gelirsin bir gün :)

0|0
    0|0
    • 20 miyim, olsun demiyorum olmasinda demiyorum ama sadece okuz gibi bakiyorlar geriside gelmiyor insanlara boşu boşuna umit vermesinler daha iyi

• her bakandan ümitleniyorsan sıkıntı sende biliyorsun piyasada abaza çok hepsi muhakkak bakacak icraata geçseler kaçacak delik ararsın

• normalini nasil bulacam anlinda ben abaza degilim, ya da benden uzak dur ben abazayim yazzsaydi isim daha kolay olurdu

• :D manıtası wardır suphesı wardır cogundan ondan denemıyodur

0|0
    0|0
    • kizin manitasi olup olmadigini nasil anliyorsunuz, yuzunden, tavrindan hareketlerinden mi bunu nasil hemen anliyabiliyorsunuz

• sen guzlım dıyosunya bızde guzl kız abı bos degıldır salla dıyoruz bakmakla yetııoz kapişş bebemm

• hannn anladim:D

• benimde yok :(( daha doğrusu ben korkuyorum içimde bir korku var :(

0|0
    0|0
    • hayirdir ne korkusu

• gerçekten çokmu istiyorsun bir sevdiğinin olmasını ?

• ya illede olsun demiyorum ama neden cesaret edemiyorlar bunu bilmem gerek, bakmaktan baska birsey yapmiyorlar

• fazla kasma rahat ol , cana yakın ol , daha bir güler yüzlü ol ama aradaki mesafeyi de iyi ayarla

0|0
    0|0
  • bende yanlızım beraber takılalım :D

0|0
    0|0
  • Affetim sana valla tebrik ettim estetik konusuna allah yaratı sonuçta.Helalsin...

0|0
    0|0
    • estetige karşiyim ben iyim boyle memnunum yani kendimden

• aynen dimi.Ama tabi yapılması gerekn çok bariz duran bir operasyon gerekiyorsa yaptır.

• yuzumde sorun yok çok seviyorum kendimi asi bakişlarimi kimsede bulunmaz bu bakis, kendimle gurur duyuyorum aslada estettik yaptirmam

Kızlar Ne Diyor 5

• bu sorun bendede var son çare esra erola çıkmak olucak sanırım .d

0|0
    0|0
    • hiçmi istemeye gelmediler seni :((

• çikicam ve ks'ye dicem o kiz benim diye hepside baglanir canli yayina

• Sana her bakan erkek seni seviyo,begendi anlamına gelmez.

Ayrıca sert bir yüzün varsa gülümsemeye calıs zor degil.

Ayrıca ve ayrıca ilk erkekler adım atcak diyede birsey yok askta gurur olmaz seviyorsan konusursun.

0|0
    0|0
    • ya hiç kiz gormemiş gibi bakiyorlar, resmen gozlerini bir diktiler mi tamamdir, kesiyorlar resmen ya, madem birşey yapmicaksin ozm bakmayida kessin degil mi

• Unutma! Herkese göre birisi elbet vardır.

0|0
    0|0
  • Yuruuuuuuuu beee arkandaymmm aynen bnde soruyom lan bunu

0|0
    0|0
  • sakin ol şampiyon.

0|0
    0|0
    • en buyuk kizlar baska buyuk yok

Yükleniyor...