Film, Tiyatro, Kitap... Sizce?

Bir senaryo düşünün kitabını mı okumayı tercih edersiniz, tiyatroda izlemeyi mi yoksa arkadaş film yapılsın mutlaka anca öyle keyif alırım mı dersiniz?

• Film yapılsın. Efektler falan on numara olsun... Post production candır.
    26% (5)75% (3)35% (8)Oy Ver
  • Kitap olsun, tüm olayları ben kendi hayal gücüm ile yaratayım. Ufkum gelişsin.
    58% (11)25% (1)52% (12)Oy Ver
  • Tiyatro olsun, gözümün önünde canlı canlı izleyeyim olan biteni... Duyguyu sesle görsellikle alayım....
    16% (3)0% (0)13% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
19|13

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikli tercihim kitaptan yanadır, çünkü insanın kendi hayal dünyası her şeyden daha geniş ve gerçekçidir. Sonrasında tiyatro olarak izlemek isterdim, gerçeklikten biraz uzak ama canlandırmalar güzel olurdu. En son da film diyorum, yine de efektlerle bir başka olabilir.

Güzel soru. 5*

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Ben tiyatroyu severim özellikle interaktif öğelere ağırlık verilirse tiyatroda izlemeyi tercih ederim.

0|1
    0|0
    • İntekraktif tiyatroları ben de severim ama kendi hayal gucumu zorlamak her zaman daha hoşuma gidiyor...

• film-kitap

1|2
    0|0
  • Tiyatro tabiki

1|2
    0|0
  • Kitabını okumayı tercih ederim.

0|1
    0|0
  • kitap sonra tiyatro filmi pek sevmiyorum

0|1
    0|0
    • Tercih sıramız aynı ama filmleri de güzel oluyor. Rakı gibi düşün. Ortamı güzel olunca güzel film izlemesi :D

• yok izlerim zaten ama sevmem :D şöyle düşünelim kitap hayal demektir okuduğu kadarını belki de çok daha fazlasını hayal edebilirsin ufkunu genişletir. tiyatro kültür demektir anlık herşeyden uzaklaşmadır aslında . birebir karşında canlı canlı sana o anı yaşatırlar. sinema ise bana daha çok gişede ne kdr yaparım kaç para kazanırım gibi geliyor yani haberlerde şu şu filmden şu kadar kazandı diyince soğuyorum ( haa çok iyi yapımlar var orası başka )

• Ben sinemayı en cok neden seviyorum biliyor musun? (ki bu tadı en cok yuzuklerin efendisinde ve da vinchi code da almıstım) bir kitabı okuyup onu kendi hayal dunyanda tahayyül ediyorsun, sonra kitabın yazarı filmi çekiyor. bir bakıyorsun ki bazı yerler tamamen aynıyken bazı yerlerde bambaska seyler anlatmıs. ya "haa bu aklıma gelmemisti bak" diyorsun ya da " hadi canım benimki daha iyiydi :D "

• önce kitabını okumalıyım daha sonra filmini izlerim

0|1
    0|0
  • tiyatrosu ve kitabı. filmini sinemada belki. tek başıma naaaa...yır.

0|1
    0|0
  • tiyatrodan hiç haz etmiyorum.nedendir bilmem.tiyatro olmasın da ne olursa olsun

0|1
    0|1
  • Film - Kitap

0|2
    0|0
    • Kitap - Film? :D +1

• Hüseyin, Çanakkale'nin Geyikli Beldesi'nde ninesi ve dedesiyle yaşayan bir delikanlıdır. Hayatını müzisyenlik yaparak kazanan Hüseyin'in iki büyük aşkı vardır: Biri klarneti, diğeri de sağlık ocağında görevli hemşire Müjgan!

Tam Müjgan'la da, müzikle de hayatı mutlu mesut devam ederken, hiç beklemediği bir nedenle bir yolculuğa çıkması gerekir. Bu yolculuk başta Hüseyin olmak üzere etrafındaki bütün insanların hayatını değiştirecektir. Hatta İstanbul'da şarkıcılık yapan Firuzan'ın bile!

• Eyvah eyvah bölüm 1 :D

• Kitap olsun, tüm olayları ben kendi hayal gücüm ile yaratayım. Ufkum gelişsin.

0|1
    0|0
  • Kitap okuma orani cok düsük oldugu icin film yapardim böylelikle herkese ulasirdim

0|0
    0|0
    • Ooo ortağım :D Günaydın... :D Peki hangisini seviyorsun/tercih ediyorsun. Kullanırken, yaratırken değil :D

• Radyoda dinledim

Muhtesem yüz yil 40 ülkede yayinlaniyormus

Ortak gel dizi sektörüne girelim :)

• Ortagım senaryo benden sen yonetirsin :D Oynayacak kişiler bulmak lazım :D

• Kitabını okumak daha iyi..

0|1
    0|0
  • Önce kitabını okuyup sonra da tiyatroda izlemeyi tercih ederim.

0|1
    0|0
  • Önce kitabı okumalıyım.

0|1
    0|0
  • Film izlemenin keyfi başka -.-

0|1
    0|0
  • kitabını okumayı isterim, tiyatrosu da güzel olur.

0|1
    0|0
  • filmden daha keyif alırım kitabı okumayız kendimizi kandırmayalım:)

0|0
    0|0
    • Allahım yaa sen ders calısmaktan acizsin zaten :D Kitap okumanı beklemek zalimlik olur sana :D Sinemaya gideriz biz seninle :D

• bıraksanız çalışacağımda tirplerden çalışamıyoruzki :D

• Çok anlıyorsun ya tripten. allahım yareppim yaa...

• Kitap.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Önce kitap diyorum ama bazi flimler var mesala örnegin Yüzüklerin Efendisi sonra kitabini okumaya niyet ettim gerci henuz gerceklestiremedim ama bu niyeti olsun :)

0|2
    0|0
  • sinema ile tiyatro elbette göze hitap ettiği için hoş oluyor ama kitabın yeri ayrı bana kalırsa yani Betimleyici unsur olarak bir sürü filme eş değerdir Dostoyevski nin suç ve cezasını okurken mesela raskolnikov ile beraber oturup kalkar insan

0|1
    0|0
  • Film ve kitap.

0|1
    0|0
  • Kitap her zaman daha ayrıntılı olur ve daha çok yaşarsın konu neyse , ilk tercihim kitaptır.Kitaptan uyarlanan filmlerde tadından yenmez : )

0|1
    0|0
  • tiyatro kesinlikle

0|2
    0|0
  • Keske film ve tiyatroyu da tek sık yapsaydin ikiside benim icin esit ama kitap sevmem

0|1
    0|0
  • film kitap:)

0|2
    0|0
  • kitabı daha güzeldi demenin ayrıcalığını değişmem

0|1
    0|0
  • önce kitabı sonra filimi

0|2
    0|0
  • film daha sürükleyici oluyor bence malum bizim türk insanı pek okumaz

0|2
    0|0
  • Kitap film sıralamam =)

0|1
    0|0
  • Tiyatro kültürü gelişmemiş insanın sanatsal yönü gelişmemiştir onun için tiyatro

0|1
    0|0

• Film yapılsın. Efektler falan on numara olsun... Post production candır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...