Şarkınızın sözleri..

Biraz saçma olacak belki daha önce hiç böyle bi soru da sormadım ama aşk işte herşeyi yaptırıyor .s

2 ay önce ayrıldığım sevgilim (severek ayrıldık) bugün facebookunda bizim şarkımızın sözlerini paylaşmış arkadaşlarım bana ve geçmişimize değer vermediğini önemsemediğini söylüyor, sizce de öyle mi?

Dalga geçmeden cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim.

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Değer verdiğinden paylaşma gereği duyuyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• arkadaşların seni kıskanıyor bence. hiç te o anlamda paylaşmadığına eminim. ayrıca arkadaşların erkekse bu yorumu yapan senden hoşlanıyor olabilir.

0|0
    0|0
    • İlk kız arkadaşım değer verseydi yazmazdı boşver dedi bende sınıftan samimi olduğum bir arkadaşa sordum erkek o da haklı deger vermiyo bosver dedi.

• ama yinede ilişkiniz saygılı bir şekilde bitmiş. tebrik ederim. elemanın öyle yapmasıda sana umut vermesin. ne için ayrıldığınızı bilmiyorum sonuçta.

• Anlaşamadık sevgi konusunda sorunumuz yoktu tartışmalarımız fazlaydı kırıyorduk birbirimizi olmadı işte. Hala seviyor biliyorum kendisi de söyledi ama sevmese de üzülmem sadece ben ilişkimize geçmişimize saygı bekliyordum arkadaşlarım değer vermiyor deyince üzüldüm yani :) Neyse teşekkürler.. :)

• Senden başka birinede gönderme yapmış olabilir.

0|0
    0|0
  • severek ayrılmak diye birşey yoktur bu sadece arkasına saklandığınız koca bir yalan

0|0
    0|0
  • seni düşündüğü anlamına geliyor aklında kalmışsın değer veriyordur ya neden değer vermesinki?

0|0
    0|0
    • Bende böyle düşünmüştüm ama ben duygusal düşünüyorum herhalde dedim onlar öyle deyince teşekkür ederim..

• seni düşünüyor demekki hala

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Arkadaslarina ne iliskiyi yasayan sensin onlar bilmez sen bilirsin. Seni ozlemis demek ki yoksa nie paylassin.

0|0
    0|0
  • Deger vermese neden paylassin..ah su arkadaslar

0|0
    0|0
  • Seni önemsemese neden böyle bişi yapsın ki belkide pişman olmuştur ?

0|0
    0|0
  • senin için yazmış onları

0|0
    0|0
Yükleniyor...