Bir hafta boyunca ispanyol bir kizla ilgilenmem gerek ama ispanyolca bilmiyorum

Italyanca ogreniyorum yani ispanyolca italyancayla benziyor ama yinede kizla birbirimizi anlamiyoruz habile gulup duruyoruz. :d Ay kiz yanimda yazik tuhaf tuhaf bana bakiyor. Konustugunu anlamayayamak dilsiz sagir olmak gibi birseymis. :(

Ingilizcemizde bayagi vasat. Napicagim cuma gunune kadar kizacagiza Bretagne kulturunu tanitmam lazim.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• ingilizce konusursunuz , yardimci olabilirim sana bu konuda..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ver önüne ekmeği suyu yeter...

1|2
    0|0
  • benm çok yabancı kız arkadaşm oldu anlaşabiliyodum istiyosan onunlada ben ilgilenirim :D:D: sen yorulma maksattt

1|0
    0|0
  • Iphone kullanıyorsan itranslate diye bir program var gayet işe yarıyor

1|0
    0|0
  • translate ne güne duruyor :D

1|0
    0|0
  • sen halledersin profildeki bacak resmini göster olay bitmiştir.

0|0
    1|0
  • italyanca mı ispanyolcaya benziyor? Yoksa portekizce ispanyolcaya benziyor olmasın?

0|0
    0|0
  • Temeller için, hazırlamaya çalıştığım blogdan istifade edebilirsiniz kısmen yararlı olacaktır. adresi burdna paylaşamıyorum özelden mesaj atarsanız linki iletmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • ben anlatım o dinlemedi de..sıyrıl işin içinden boşver.

0|0
    0|0
  • Gözler kalbin aynasıdır <3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İşaret diliyle anlaşın eğlenceli olur :)

1|0
    0|0
  • Temel kavram ve cumleleri ogren simdilik yeter. Benimde cok fazla yabanci arkadasim var, misafir de ettim. Mesela koreli bir arkadasim bizde kaldi bir gun. Koreceyi 3-4 yaslarindaki bir cocuk kadar biliyorum. Yani temel kaliplari. İngilizcemde o kadar iyi degil ama gayet iyi bir sekilde anlastik. İngilizce korece karisik konustuk ama birbirimizi analdik ta. Bence sen de ispanyolca temel kavramlari ogren. Zarari cikmaz

0|0
    0|0
  • ikinizde garson ingilizcesi ile iletişim kurabilirsiniz

0|0
    0|0
Yükleniyor...