Patates miydi göze iyi gelen :)?

Bezelye de şişliği mi alıyordu ya ete ne demeli morarınca falan gözünüze nasıl yaparsınız bu işkembeyi asdfghjkl..

Ben alternatif tıpta öncülük etmek istiyorum kendimi şu an çok bilgili hissettim;Gözünüzün değerini biyor musunuz ?

Şimdiden teşekkürler:)

Güncellemeler:
biliyor*

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• valla en cok kullandigim migde siskinliklerine nane icmek :) onun disinda kullandigim bir iyi geldigi söylenen bir bitki yok:)

1|0
    0|0
  • Patatesteki nişasta gözdeki morluklara iyi geliyor yani bilimsel olarak ilaç denilebilir.

Fakat moraran yere çiğ et sürmek bilimsel değildir yani keramet çiğ ette değildir çiğ etin ıslak oluşundadır yani ıslak tutan herhangi birşey de morarmalara iyi gelebilir.

Bir de hiçbir faydası olmayanlar güneştecilt yanıklarına karşı yoğur veya diş macunu sürülmesi tamamen uydurmaca .

Bazı doğal şeyler var kül kanayan bölgeye dökülse kanamayı hem durdurur hemde yarada enfeksiyon kapmayı engeller ( ispalanmıştır ) .

Ananas doğal serumdur ( tıbben ispatlanmıştır ).

Yani görüldüğü gibi uydurmaca olan da var ilaç olanlı da var bir de kerameti başka birşeyde olanlar var .

1|0
    0|0
    • Tamam sakin ol ^^ Çiğ eti ben soğuk olduğu için insanları yanıltıcı olarak görüyorum

Öğreneceğim bu alternatif tıbbı işsizlik başıma vurdu sabah sabah

• Alternatif tıp var mı yani ?

• Benim bahsettikleri bilimsel ispatlilar modern tıp ile geleneksel tıp arasindadir. Faydasi bilimsel olarak ispatlanmış kadim bilgilere deniliyor.

Verdigim orneklerden sadece taze et alternatif tıpa girer. Yoğurtla yanik tedavi tam bir uydurmadir.

• adamın bacağı kırılıyor hamur sarıyorlar yaa.. ıspanaklı börekmi yapıyorlar tedavimi ?

1|0
    0|1
  • :D evet de hayrola dayak mı yedin :D

1|0
    0|0
  • Soğuk hıyarda göze iyi geliyor :D

1|0
    0|0
  • çay posası :P

1|0
    0|0
  • Evet ama çalışıyorum mecburen gözlerimi koruyamıyorum

1|0
    0|0
  • patates in migrene iyi geldigini biliyorum sadece kafaya sardıktan sonra

bunu bir doç. dr tavsiye etmişti ondan önce babannemin icadıydı gözumde

1|0
    0|0
  • şiş gözün ilacı okkalı bir yumruktur bence. zehire panzehir lazım adafsfafasf :D

1|0
    0|0
  • patates göze domates söze iyi gelir hadi bakalım

ben karışık tost alayım en iyisi

1|1
    0|0
  • yorumlarda gulmekten karnima agrilar grdi :D

1|0
    0|0
  • patates yanığa iyi gelir. denendi.onaylandı.

1|0
    0|0
  • musakka iyi gelir cacikla birlikte. :)

1|0
    0|0
  • havuç göze iyi gelir...

1|0
    0|0
  • Çivi çiviyi söker sıkı bir yumruk :DDD

1|0
    0|0
  • keci boynuzu doğal afrodizyak :))

1|0
    0|0
  • havıç göze iyi gelir :)