Cinayet dizinde yapılan hayvan istismarı için siz de şikayet formu doldurur musunuz?

Resim de gördüğünüz üzere dizi icabı hayvana narkoz verilmiş ve toprağa gömülmüştür.

link

Bu linkten formu doldurabilirsiniz;

link

Programın yayın günü ve saati: 7 Ocak Salı saat:20:00

Kuruluş adı Kanal D

Program adı Cinayet

Görüşlere ise hayvan istismarı yazabilirsiniz.

Teşekkürler

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Görüntüye bak yazık ya ! Hiç mi vicdanları yok bu şerefsizlerin ?!

Az önce doldurup gönderdim..

Teşekkürler bilgilendirdiğin için..

1|0
    0|2
    • İnşallah gönderdiğimiz bu form ile bir katkımız olmuştur bu vahşete bir dur denilmesi için..İnsanoğlunun bu dünyayı hakeden tek canlının kendisi olmadığını artık öğrenmesi gerekiyor..

teşekkürler gül için..

Erkekler Ne Diyor 8

• Millet olarak nekada safiz ve hemen duydu sömürülerine inaniyoruz sen bu soruyu sordun ve cevaplar aldin insanlara forum doldurttun iyi güzelde senin bu konudaki isbatin ve KAYNAGIN nerede yani bir hayvan sever senmisin? bu film sirketi okadar aptalki senin gibi biri cikip bunu dillerdirecegini aklinin ucuna bile gitirmemistir kesin

egerki bir sey savunuyorsan ki savunuyorsun isbatli bir paylasim yap insanlari yalan yanlis yönlendirme.

0|1
    0|0
    • Arkadaşım sende bilip bilmeden yorum yapma. Ben o arkadaşın cevabına bir şey demedim. Başka bir üyeyle kavga etmeye başladılar, yorumları kaldırdım ve ikisini de uyardım. Cevap yazan arkadaşın cevabı ile ilgili bir şey söylemedim. İkincisi "cevrene bak ac insanlari cocuk cinayetlerini tecavuzleri kadina atilan dayaklari Aile ici siddeti daha sayyimi bunlari savun onlara yapilan istismari savun sonra gel." Evet bunlaın hepsini savunuyorum. Ayrıca mahallede ki tüm kedilere köpeklereben bakıyorum.!

• sitede modaratörsün ve kaynaksiz bir konu paylasiyorsun nekadar etik modaratörün bunu yapmasi ?

• oddspoint Şu an ne olduğu belli değil fakat o şirketler bu haberin bir aslı yoksa bile açıklama yapmak zorunda .Bu açıklamayı yapmaları içinde tepki vermek lazım . Kesin kanıtının olmaması haberin yalan olduğu anlamına gelmez.

• Seve seve doldurdum tebrik ediyorum seni senin gibi düşünceli insanlar olsa dünya ne kadar güzel olurdu.

0|1
    0|1
  • Kesin mi bu ? O köpekleri dizi için mi öldürmüşler gerçekten !?

0|0
    0|0
  • Sadece bu sektorda degil dünya genelinde hayvana karsı yapılan eziyetlerin hepsine karsıyım siz film cekiceksiniz para kazanıcaknısız diye o garıibim hayvanlar acı cekemez..

0|1
    0|0
  • Yahu hayvan istismarı,hakları diyorlar bişey dediğimiz yok bunu savunanlar ya herşeyin bir önceliği var kadın,çocuk yani insan haklari acından ölen insanlar var.

0|0
    0|0
  • dünya geleni ya hayvanlar ya insanlar ölüyor ki bazıları hayatta kala bilmek amaçlı herşey yapılır emin ol

0|1
    0|2
    • Yorum yazmaya devam ederseniz yönetime özel olarak şikayet edeceğim

• Yazdığım yorum ikiniz içinde geçerliydi. Aranız da geçen hakaretlerden bahsediyorum. Yaşam felsefem kimseyi ilgilendirmez.

• SORAN: burada sordugun soruya istemedigin türden yorum yapilmasini kaldiramiyorsan soru sormayacaksin

SORAN:cevrene bak ac insanlari cocuk cinayetlerini tecavuzleri kadina atilan dayaklari Aile ici siddeti daha sayyimi bunlari savun onlara yapilan istismari savun sonra gel.

Elinde bir kaynagin yok köpegi narkozla baiyltmislar gömmüsler nerden biliyorsun belki o köpek normal yolla ölmedigini.

Hayatinda hic kendi kapinin önüne bir kap su bir kap yemek koydunmu hayvanlar ici ?

• yayın tarihi ve saati kac

0|0
    0|0
  • oha gerçek mi bu?!

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 4

• Ciddi ciddi dizide öldürdüler mi yaa nasıl göze aldılar çok büyük bir hata .. Doldurdum ama umarım söylentidir sadece..

1|1
    0|2
    • İşi şansa bırakmamak lazım..

• isi sansa birakmamak gerek diyecegine, insanlari yalan yanlis yönlendirmek yerine Kaynak göster isbat et savundugun seyi.

• elbette doldururum.

1|0
    0|2
  • Tamam yarın ayık kafayla bakarım

0|0
    0|1
  • Aslı var mı haberin çünkü setlerde böyle bir şey yaptıklarında başlarının ağrıyacaklarını çok iyi bilirler.

0|1
    0|0
    • asli olduguna ihtimal veriyormusun o film sirketi aptalmi bu riske girermi hayvan severim adi altinda insanlari yalan yanlis yerlere yönlendiren cahil cok. böyle insanlar cikiyor bide hayvan severim diyor önce sen insanlarari yaniltmaktan vaz gec sonra hayvan severligini yap.

Yükleniyor...