Geceleri yemek yiyenlerden misiniz ? :)

Evet arkadaşlar geceleri yemek yiyenlerden misiniz ve en çok ne yersınız ? :)

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Şu an açlıktan ölücem nerdeyse ama yememeliyim zararlı :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Evet geceleri yemek yerim ama zayıfım benden mecbur gibi hissediyorum , birkaç gün 1 öğün düşürsem hemen zayıflıyorum , böyle olmakta zor tabi :( Şimdi latte içiyorum :)

1|0
    0|0
  • Yemek saatim ve çok yediğim şeyler yok yani demek istediğim acıktığım da yerim saate bakmam ne varsa onu yerim sürekli yediğim bişeryler yok :D

1|0
    0|0
  • pastaneden açma falan alıyorum geceye kalıyor zaten ama hafif şeyler seçiyorum selanik kurusu falan filan işte çayla iyi gidiyor

1|0
    0|0
  • Yememek için meyvelere saldırıyorum. Elma portakal hıyar gibi takılmaya çalışıyorum :/

1|0
    0|0
  • fazlasıyla yerim özellikle fast food ürünler ve hiç yararlı değil nasıl bırakacağım bilmiyorum

1|1
    0|0
  • Bol bol su içerim.Eğer acıkırsam :D

1|0
    0|0
  • biz yeriz öğrenci milletiyiz ne bulsak yeriz(mal gibi şeyler düşünmeyn tabi) genelde dürüm yeriz :))

1|1
    0|0
  • evet malesef :) kokoreç kelle paça olabilir ya da şırdan felan çukurovalıyız :)

1|0
    0|0
  • yalnız hayatta yemem ama arkadaslarla sabahlayınca mutlaka yerız

1|0
    0|0
  • kesinlikle geceleri ayrı bir acıkıyorum ya :)

1|0
    0|0
  • Ben bu yüzden çok kilo aldım ayda 8 kilo aldım genelde pizza yiyiyorum :D

1|0
    0|0
  • makarna tost falan yapıp yiyorum :D

1|0
    0|0
  • ne varsa yerim sağlık falan dinlemem, yemeyeyim de öleyim de tümden mi gitsin sağlığım aaaa

1|0
    0|0
  • Kendimi bir bayanın yerine koyuyorum ve hamile olup gerçekten bu saate bir şey aşermek. Anlatılmaz bir durum veya kelimeler yetmezdi galiba. Gııız yoksa sen aşerdin mi gıız? :))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...