Arkadaşlar yarim saat oncesine kadar kandildi kandilde ne yaptiniz

Arkadaşlar yarim saat oncesine kadar kandildi kandilde ne yaptiniz

Güncellemeler:
Dini islam olanlar cevaplarsa soru tamamlayıcı olacaktır

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yarım saati ? İbadete devam edene bütün gece kandil ,alakası olmayan için zaten hiç kandil olmadı ki ...

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tüm gece içtim.

1|0
    4|1
  • Hiç bir şey

0|0
    0|0
  • kandiller akşam ezanında başlar, imsak vaktinde son bulur. kendime göre bir şeyler yaptım işte.

2|0
    0|0
  • benim için diğer günlerden bir farkı yoktu, çünkü dinde ( kadir gecesi hariç) kandillerin olduğuna inanmıyorum.

hz peygamberin hayatına bakıldığında böyle olduğu görülecektir. bunlar daha sonradan dine sokulmuş hurafelerdir. vahiy islam'ı değil kültür islam'ı

0|0
    0|0
    • Ne diyorsun sen be

• ben dinden uzak bir insan değilim, ama bu konuyu derinlemesine araştırdım ve bu işin aslılının böyle olduğunu gördüm. dini sadece bir takım gecelere hapsederek dini yaşamak isam anlayışına aykırı

• Sahneye çıktım bira içtim hadi eksileyin.

1|0
    6|2
  • Bir davulcu bir zurnacı tutum zurnayı davulcuya davulu zurnacıya soktum ağlayarak gittiler öyle işte.

0|0
    4|2
  • Hastayım, yatıyorum.

0|0
    0|0
  • Weekend Kandil House Party vardı. Arkadaşlarla zemzem içip , hurma yedik. Yaşar Hocamızın remixlerini dinledik...

0|0
    0|0
  • açtım kanal 7 yi sohbeti izledim dua ettim

0|1
    0|0
  • dergahtaydım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Dua ettim.

0|2
    0|0
  • Namaz kılamadım bazı nedenlerden dolayı :) Üzgünüm keske bu güzel gece de ibadet edebilseydim ama doğal sebeplerden dolayı olmadı.

0|1
    0|0
  • Namaz kılıp dua ettim.

0|1
    0|0
  • Namaz kıdım. Kuran okudum. Müslüman olduğunu unutanlar için de bol bol dua ettim.

0|1
    0|0
  • Namaz kıldım, tesbihat yaptım, dua ettim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...