Şu an itibariyle show tv yi 2 dk izleyin ve bana fikrinizi

söyleyin arkadaşlar.yorumlarınızı bekliyorum.sizin düşünceniz nedir

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Merakımdan açtım baktım.Bu kadın ciddi anlamda çok korkunç yahu.Yasaklanması gerek televizyona çıkması.

Hem nedir allahaşkına kandil diye tesettüre girmeler falan.Samimiyetsizlik..

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İlginç diyorum sadece.

0|1
    0|0
  • İster amacı şov olsun ister saygıdan yapsın bu size onun cinsiyetiyle ilgili dalga geçmenizi allahın topu gibi şeyler yazmanızı gerektirmez o da allahın bir kulu ve kendini kadın gibi hissediyorsa cinsiyeti kadındır bu ülkede dininin geregini yapmayan çok dini maşa olarak kullanarak yolsuzluk olarakta kullanan çok bülent ersoy ne yapıyorsa kendine yapıyor günahıyla sevabıyla sizeneki bundan ahirette hesap verecek herkes kendi için bu kimseyi baglamaz cinsiyetiyle ilgili kötü laflarınızı dinsizler bile yapmaz bence

0|0
    0|1
    • evet öyle ama o bir sanatçı olduğu için hep göz önünde ondan etkilenip İslam dinini farklı algılayabilirler. bide onun amacı şov yapmak izleyenlerini kandırmak geçen bayıldığı gibi. biz buna isyan ediyoruz. ben onu tanıyorum ağzı lağım çukuru gibi.

• Valla ben isyan edecek daha çok şey görüyorum şuanki türkiye gündeminde böyle magazin olayları degilde ülkemizde daha ciddi şeyler oluyor bilmem farkındamısınız biraz onları algılayıp isyan etseniz gündem bu kadar çabuk degişip alttan alta bir sürü şey dönmez çok gereksiz şu zamana bakarsanız milyonlarca insanın daha ciddi konularda kandırıldıgını görebilirsiniz daha ciddi hasarlar yaratabilecek şekilde gelecekte ;)

• nerden biliyorsun ilgilenmediğimizi, windows ta bir pencere açmıyoruz.veya sen ordan bir pencere açmış gibi dar düşünüp böle yazarsan yanlışlık yaparsın. twitterım saatlerdir açık ve bir sürü bilgi alışverişinde bulundum.sanada bir link gönderiyorum. link

• ay allahım ya bu kadın kesin cehennemlik vay terbiyesiz ya ay delircem ya o türban senin bir tarafına girsin allahın topu emi

0|1
    0|0
    • :) herhalde normal erkekler kalmadı çengeli muhafazakar kesimemi attı dersin acaba :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Bide oraya izlemeye giden insanlar var yazık ya

0|1
    0|0
Yükleniyor...