Büyükada hakkında bilgisi olan var mı?

babam oradan ev alalım diye tutturdu.yazın gitmek için.nasıl güzel bir yer mi paylaşırsanız sevinirim

0|0
1011

En İyi Erkek Görüşü

• çok güzel bir yer, at pisliği kokması dışında cidden harika (faytonlar yüzünden)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• büyük adadan ev almak mı bence tercihin heybeli olmalı yazın büyük ada mahmut pasayı aratmıyo ayrıca alacagın ev atların mıntıkaya yakınsa yandın gitti kokudann sölimm

0|0
    0|0
  • sakin yerdir her yer bisiklet ve faytonn.. manzara desen 10 numara.. not=bisikletçiler cokk kazıkçı ilk gördüğünüz bisikletçiden bisiklet kiralamayın.. pisman olursunuz:D

0|0
    0|0
  • çok güzel muazzam biyer ama c.tesi pazarları sakın dışarı çıkmayın adada çünkü amele kaynıyo ortalık...

0|0
    0|0
  • Kışları şehirle ulaşım sorunlu yazları ise denize susamış halk kalabılığının çekilmezlıgı...ama yinede guzel yer..

0|0
    0|0
  • güzel yer gezdim gördüm, ama orda yaşamam asla.

0|0
    0|0
  • büyük ada lı olarak söylüyorum muhteşemdir

0|0
    0|0
  • Paramız var diyosun yani:)) İyidir güzeldir mutlu mesut yaşarsınız:)

0|0
    0|0
  • kötü bir espri yapcam affet :) çok büyüktür :D

0|0
    0|0
  • çok ama çok güzel biyer

0|0
    0|0
  • evi alırsa beni de evlatlık alabilir mi :( sessiz kuzu gibi bişiyimdir :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• gayet güzeldir, yazları da cıvıl cıvıldır. eğer param olsa yerleşirim, o derece.

1|1
    0|0
  • güzel yazın yaşanası yer

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir yer Büyük Ada

0|1
    0|0
  • büyük ada çok güzeldir ya. bisikleti faytonları... sokakları çok hoştur. çok şeker evler var. baya hoş bi yer sık sık gezmeye giderim yazları. şanslısın valla :D

0|0
    0|0
  • hımm ne güzel orda evim olsun isterdim.yalıları çok güzel,manzarası hoş ,havası çok temiz.kışın sakin ama baharda ve yazın iç ve dış turistlerin akınına uğruyor. diğer adalara da gidebilirsin gezmeye bu yöndende iyidir.

0|1
    0|0
  • Bence oldukça otantik ve sakin bi yer..faytonlar için bile yaşanır o derece..sadece biraz yokuş,onada alışmak zor olmasa gerek ;)

0|0
    0|0
  • ben begenmedım cok sessız sakın ama evler guzel bısıklet surmek ıcın ıdeal yer..D

0|0
    2|1
  • ben çok beğeniyorum..rumların yoğun olduğu bir yer, sakindir...

ama bütün yaz da durulmaz bana göre..

0|0
    0|0
  • Gayet güzeldir evler, kediler de. At pisliği kokusu dışında her şeyini severim Büyük adanın.

0|0
    0|0
  • gayet güzel.

0|1
    0|0
Yükleniyor...