ARKADAŞLAR ACİL YARDIM EDERMİSİNİZ?

Arkadaşlar bu sene üniversiteye direk geçişle yerleştim tekrar kaydımı sildirdim tekrar geçiş hakkım var mı?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• hayır yok sanırım.

0|0
    0|0
    • Daha önce sınavsız geçişle bir yere yerleştim, sınavsız geçişe yeniden başvuru yapabilir miyim?

CEVAP: ÖSYM klavuzunda bu konuda bir engel yok. Başvuru yapabilirsiniz, fakat yukarıda da belirtildiği gibi öncelik yeni mezunlardadır. Aday yerleştirme olasılığı konusunda bir fikir edinmek istiyorsa istediği bölümün bir önceki yılki sonuçlarını incelemeli ve yerleştirme önceliklerinde hangi yıl mezunlarının yerleştiiğine bakmalıdır.

Kızlar Ne Diyor 1

• ilk sene oluyor o

0|0
    0|0
    • Daha önce sınavsız geçişle bir yere yerleştim, sınavsız geçişe yeniden başvuru yapabilir miyim?

CEVAP: ÖSYM klavuzunda bu konuda bir engel yok. Başvuru yapabilirsiniz, fakat yukarıda da belirtildiği gibi öncelik yeni mezunlardadır. Aday yerleştirme olasılığı konusunda bir fikir edinmek istiyorsa istediği bölümün bir önceki yılki sonuçlarını incelemeli ve yerleştirme önceliklerinde hangi yıl mezunlarının yerleştiiğine bakmalıdır.

Erkekler Ne Diyor 1

• hayır yok yandı o

0|0
    0|0

• sen bakma klavuza git tekrar kayıt yaptırmayı dene kabul etmezler

• HAYIR BEN 1 SENE SONRA BAŞKA Bİ YERE DİREK GEÇİŞ YAPACAĞIM YANİ KENDİ BULUNDUĞUM ŞEHRE

Yükleniyor...