Rusya ve ukraynali insanlar hakkinda bildikleriniz ?

nasil insanlar adetleri felan nedir kisilik olarak ne yapidadirlar

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yengem Ukraynalı, sınıf arkadaşlarımdan biri de Rus bunun dışında o milletlerden birçok tanıdığım oldu ayrıca Rusça dersi de aldım kısa bir süre. Ukraynalıların yemek alışkanlıkları bana pek uymuyor. Kahvaltıları falan pek güzel değil. Onun dışında Ruslar ve Ukraynalılar bize göre daha rahatlar, sarılmayı öpmeyi severler (samimiyet bağbında) :D

Çoğunun teni pürüzsüz ve sıkı, kilo olmadıkları sürece hepsi güzel :D onun dışında konuşurken karşıdakinin dikkatli dinlemesini önemserler. Bunlar yani aklıma gelenler

0|1
    0|0
    • eee anlat kardes devam et kari kizlarin ortami nasil ?

• Genel eve gitmediğin sürece çok rahat davranma, tanımadıkları erkek sarkarsa ağzının payını verirler eğer muhabbete iyi başlamadıysan ya da çok yakışıklı değilsen. Sarhoşluk seviyesine dikkat et ayakda bile duramayacak kadar sarhoş ise sorun yok ama onun dışında en ufak yanlış hareketinde çok kötü tepkiler alabilirsin. Kızın tepkilerine göre hareket et o seni bu yönde davranmaya teşvik etmediği sürece çok sırnaşık olma. Genel olarak bunları biliyorum

• baya yakisikliyim zaten maup da okuyorum kantinde gozleriyle tecavuz ediyorlar

Kızlar Ne Diyor 5

• Çağırın Armi'yi! ! !

1|0
    1|2
    • 2 kez Türküm dedim inanmadı pasaportu gösterince inandı ve bana İtalyanlara benziyorsun dedi. Gerek tip gerekse davranış kibarlık bakımındanmış :)) Daha sonra da arkadaşın kız arkadaşı başka kız getirdi ve müzikli restorana gittik. Sohbet ettik dans ettik derken yaklaşık 45 dk sonra kız sordu Türk üm dedim suratı değişti. Sorun var mı dedim. 1 dk sessizlilkten sonra baktı ve yok devam dedi. Ve ilk gün eve geldi. Kısacası davranışların çok önemli. gibi davranırsan hayır diyen

• off yanlış yere yazmışım madam kusuruma bakma ya :P

• Kadınları çok içten sıcak ve samimi imiş.

Erkekleri ise odunlukta son noktaymış, kaba sert ve kıymet bilmez.

0|1
    3|0
  • Git öğren ;)

0|0
    0|1
  • Annem Rus.

Soguk iklim insani olduklari icin bir hayli de kuralci ve katilar. Erken yasta evleniyor cogu ama kulturluler elbette.

Belli sartlari var, uyarsan severler uymazsan yok sayarlar. Ters dusmemeye dikkat et.

0|0
    0|0
    • simdi oncelikle ukraynada yasioyrum o yuzden direk bilgi verirsen sevinirim ne gibi sartlari var ?

ters dusme konusunda ne oldugunu biliyorum bende tataristanliyim

• Oralımısın?

Eğer öyleyse.

Türk kızlarını nasıl bulurlar?

Kaldırılan cevabıma inat . HAHAH.

2|0
    0|1
    • yok ya ukraynadayim 6 sene kalicam sordum zatende hani sey diyorlar unluler tabikide guzel de normal sokaktakileri oyle cok guzel bulmuyorlar normal diyorlar

Erkekler Ne Diyor 5

• Biri bana mı seslendi :)))

0|1
    0|0
    • Ukraynalılar teknolojik olarak çok geride ama insanlık kişilik olarak Türklerden çok çok ileridedirler. Erkekleri Türk erkeği gibi ayı kız peşinde maganda değildirler. Gece klübünde Türkler gibi bir kızın peşinde 10 erkek yoktur. Votkayı severler hep içerler ve çoğunlukla alkollü gezerler. Aralarında az da olsa ailesine düşkün normal olanlar var ama geneli kadınlara değer vermezler. Yüzde 50 si evlendikten sonra eşini kucağında çocuk bile olsa terkedip boşanıyor.

• turkiyede efendi olan erkekler sevinir amerikada pic olan erkekler severler orda peki ukraynada ne tarz ?

• Orada tarza bakmazlar. Adamlığa bakarlar. Türk kızları gibi yakışıklıymış uzunmuş kısaymışı değil sever mi aşkı yaşatır mıyı dikkate alırlar. Paralı mı kariyeri var mı önemsemezler. Tabi işin olmalı genel olarak ama kriterlerinin başı adamlıktır.

• Ruslar ve Ukraynalılar birbirine çok benzese bile Ukraynalılar daha avrupalı kadınlarının geneli güzel erkekleri ise normal fakat o kadar güzel kadın arasında tipsiz görünüyorlar votkayı çok severler binbir çeşit votka içme biçimleri var sabah votka içebilirler yemek kültürleri kötü pek fazla bir şey yok katı ve sert bir üslupları var

0|1
    0|0
  • Kızlarını yalarım <3

0|1
    5|0
    • kizlar sana abanmislar kanka ben + verdim rahat ol :D

• Karı kız ?

0|1
    0|0
  • Kızları taş gibi olur diye duydum

0|1
    4|0