Hangi müziği beğenirsin?

Hangi müzisyen, müzik grubu, müzik türü ya da müzik felsefesi?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi meyveyi seversin gibi olmuş soru.

Her birinin ayrı tadı var. Etnik girersen taraf des haidoüks, dalaras, sandy lopiçiç, ıvo papasov gibi bir sürü isim geçer. Ama klasik dersen mozart bey'den başlayıp gabriele faure'den handel'e ve bach bey'e kadar gider. Rock dersen pinkfloyd'gillerden girip iron maiden'in somewhere in time'ına kadar gider. halk müziği dersen talip özkan'dan neşet'e uçar,jazz dersen miles davis'den aldı meola'ya uzar.

Ses bu, tad gibi, farklı aromalar...ama her birinde kendi türünün içinde "offf yaaa...nasıl birşey bu" dedirten şeyleri dinlerim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu aralar takıntılı şekilde Joe Hisaishi. Bir de şarkılarının çoğu keyifli olduğu ve kendisi de hafif çatlak olduğu için Regina Spektor. Hangi birini yazalım ki.

1|0
    0|0
  • Ne bulursam dinlerim su aralar takıntılı bir sekilde Sıla ve Nev.

1|0
    0|0
  • link

teoman bedia akartürk

0|0
    0|0
  • El emeği göz nuru olan her müziğin yeri vardır bende. Bir tek acılı arabesk ve dım tıs müzikleri sevmem.

0|0
    0|0
  • rock müzik favorimdir

0|0
    0|0
  • Metal müzik. Daha çok heavy ve trash.. Metallica forever..

0|0
    0|0
  • rb tarzı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ruhunu okşayan hangisi ise onu seversin...

herkes için geçerlidir sanıyorum. aynı zamanda ruh değişken karakter (mutlu, asi, kırılgan, sakin...) sergileyeceği için müzik zevki de değişkenlik gösterir

1|0
    0|0
  • hepsinin tadı farklı. fakat ıssız bir adaya düşsem yanıma zeki müren ve frank sinatra nın albümlerini alırdım :)

üç hakkım olmalı :)

bir de demet akalın alır oynarım sıkılınca...:P

1|0
    0|0
  • kulağıma ne hoş gelirse dinlerim cümlesinde kendimi buluyorum :D ama bunun bana çok büyük faydası var her işten anlamak gibi hangi ortamda olursam olayım o müzik türüyle ilgili bir bilgim oluyor

1|0
    1|0
  • Klasik Müzik ve Müzikallerin müzikleri.

0|0
    0|0
Yükleniyor...