E-Book (Elektronik kitap) kullanıyor musunuz?

Kitap okumak için e-Book (Elektronik kitap) kullanır mısınız? Benim pek sevdiğim bir teknoloji değil, okurken o kitabı elimde tutmayı, sayfaları hissetmeyi, kitabın kokusunu seviyorum. Sizin düşünceniz nedir?

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bi kere denedim sonucu hüsran oldu her şeyi çift görmeye basladım . Hiç sevmedim yani. Kitap gibisi var mı :)

Ayrıca ww.facebook.com/photo.php?fbid=10150603291541840&set=a.109041001839.105995.21785951839&type=1

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Ben hiç sevmedim. Dokunma ve koklama ihtiyacını bende duyuyorum kitaplar da.

Kaldı ki elektronik kitabı kitaplara ulaşmak daha kolay olacak ve daha ucuz olacak diye çıkarttılar. Normal kitaptan daha pahalıya satılıyor şimdi kitapları. Birde üzerine binlerce lira verip tabletini alacaksın cabası.

0|1
    0|0
  • hayır ..ama kitabın yerini tutmaz zannedersem...yeni çıkan kitabı eline alıp onun kokusuyla birlikte okumanın tadı paha biçilemez..

1|0
    0|0
  • Kağıtta nedense ayrı bir tat var

1|0
    0|0
  • Ben birkaç metin okudum ama sayfanın parlaklığı insanın gözünü daha fazla yoruyor.eğer ulaşmakta sıkıntı duyulan roman,dergi varsa ebook gayet iyi ama imkan dahilinde kitap okumak daha güzel.

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum ama ilk fırsatta bir Kindle edinmeyi düşünüyorum. Tamam sayfaların kokusu vs. güzel ama koca koca PDF'leri cihaza yükleyip her türlü ortamda ve ışıkta okuyabilmenin rahatlığı da bir başka olsa gerek.

Romantik değilim, sayfaları hissetmesem de olur.

0|0
    0|0
    • Bu arada yorumlardan gördüğüm kadarı ile çoğu arkadaş e-ink teknolojisinden habersiz, muhtemelen lcd veya led ekranlardan okumayı denemişlerdir ama e-ink kullanan okuyucularda kağıt dokusu gerçeğe çok yakın. link

• Olaya bir de çevreci yaklaşabiliriz belki. O kadar ağaç kesilmemiş olacak.

• Bugün Kindle'ımı edindim. Otostopçunun Galaksi Rehberine başladım. 800 sayfalık kitabı bu kadar hafif bir şekilde okuyabilmek gerçekten harika. Yolda yürürken bile rahatlıkla okunabilir.

• Hayır, gerçek kitabın yerini tutmuyor. Gözlerim de rahatsız oluyor zaten :)

0|0
    0|0
  • Evet... Yabancı e-book sitelerinde tonla ingilizce e-book var. Çok yararlı birşey bence. Bilgi yuvası. Sömürülesi şeyler. :)

Bedave olunca daha tatlı oluyor tabi. Para verip e-book almam. :S

0|0
    0|0
  • gözleri cok agrıtıyor ben bu yuzden yazıcıdan basıp o sekılde okuyorum

0|0
    0|0
  • Arayıp da bulunamayacak kitapları ve türkiyede bulunmayan kitapları indirip okurum.Gerçek kitap zevkini vermesede bilgi açlığımı bu şekilde gidermek zorunda kalıyorum...

0|0
    0|0
  • kullanmıyorum.gözü çok yorar çünkü.normal kitabı tercih ederim sayfalarını çevirmeyi ve kitabın kokusunu almayı severim.

0|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum. Araştırma amaçları dışında e-kitap kullanmadım, kullanmayı da düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • elektronik kitaplara karşıyım

0|0
    0|0
  • Kullanıyorum.. Gelecek bunda diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Kullanıyorum sıkınti olmuyor..

0|0
    0|0
  • Tercıhım degıl

0|0
    0|0
  • kullanıyorum,ama kokulu kitapda okuyorum ayrıca.

0|0
    0|0
  • bazı arastırmalarım da merak konuusu olursa evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Okumak zorunda kaliyorum... Eger hard copye ulasamicaksam ama genelde print ederim. Hic sevmiyorum elektronik kitap. Aynen ben de kagit kokusu olacak... sevdigim yerlere isaret yapica yani konu tezimle ilgiliyse altini cizicem felan uzerine kahve dokmem lazim... ilk sayfaya tarih yer imza atmam lazim filannn.. .:)

1|0
    0|0
  • Kitabı eline alıcaksın, sayfaları çeviriceksin en önemlisi kokusunu duyucaksın diğer türlü kitap okudum demem ben o işe.

1|0
    0|0
  • hiç sevmiyorum.sayfayı şöyle kendim çevirmeliyim ya.

1|0
    0|0
  • Hayır sevmiyorum.Kitap okuyormuş gibi hissetmiyorum

1|0
    0|0
  • Sevmem. Bende senin gibiyim. Kitabı hissetmem lazım.

1|0
    0|0
  • Hoşuma gidiyor aslında, yanımda birçok kitap taşıyacağıma ebooktan bakmak kolay bir çözüm.Alıncaklarım arasında alt sıralarda birazcık.

0|0
    0|0
    • Yani, mantık olarak evet. Bir sürü kitap yüklenebiliyor ama makanik ruhsuz geliyor bana :))

• Valla okumadığım için ebooktan, farklı ne hissetiricek bilmiyorum o yüzden yorumsuzum :D

• mümkün olsa e-wc bile kullanırım.

0|1
    0|0
  • Kullanmam. Kokulu kokulu kitap olacak.

0|0
    0|0
  • evet kullanıyorum sonucta bedava ıstedıgım kıtabı ındırıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...