• Sor
  • Bence

Kuzey Güney'de Kıvanç Tatlıtuğ'un giydiği vücuda oturan derimontu nerde bulabilirim?

Kıvanç tatlıtuğ'un dizide giydiği üzerine oturan siyah motorcu tarzı deri montun birebir aynısını nerden bulabilirim. (allahını seviyorsanız bana desa'dakini göstermeyin desadakiyle o aynı değil )

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Kıvanç Tatlıtuğ'un sponsoru Mavi Jeans .

• canım benim deri mont diyoruz...Kot pantolon değil :)))

• mavide hersey satılıyo ve orda var :)

• mavide bitek kotmu satılıyo :D

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 11

• Mavi.

• moralini bozmak gibi olmasın ama Kıvanç'a yakışan sana yakışmayabilir

• istanbul-zeytinburnu deri cennetidir git orda bulursun

• mavi

• Bunlar gibimi? urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/spor-deri-ceket-siyah-kahve-marka-zinciri-54366757 urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/spor-sik-deri-ceket-sitede-tek-marka-zinciri-54366771 urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/japon-style-erkek-zara-moda-deri-ceket-mont-54283275 urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/japon-style-slim-fit-pu-deri-mont-ceket-53384296 O adamda durduğu gibi sende durmaz yalnız =)

• dostum desa'dakiyle bu aynı sadece kıvanç'ınki özel dikim.biraz fark yaratmışlar. kıvanç tatlıtuğ giydiği cekette trençkot tarzında arkadan bağlantılı kayışı war.yakalar biraz daha hakim yaka yapılmış.Ön ceplere fermuar koyulmuş desadakinde yukarından aşağı inen cep mevcut. desadakinde göğüs kısmında tek cep var.Kıvancınkinde 2 fermuarlu cep war.Yani model aynı model ama özel dikim olduğu için farklılıklar taşıyor.Onun aynısını bulamazsn anca diktirebilirsin sende.Şuan seviyemde dolayı link kullanamıyorum ama desa'nın sayfasına girip aşağıdaki modele bir bak.PEON Erkek Spor Deri Ceket - SiyahREF: DDK-7697-OA11KD101

• bende oyle vucut war hem yagmur beden diye bişey war .d

• arkadaşım bnde var 400 tl var özel diktim sahibindene koycam bakarsın

• htt p://ww w.peli nd eri.c /ser vi es .ht ml l ink i b ira derlinki bu izin veilmediği ayrarak yazdım pelin deri diye özel bir dericiden deri ceket

• ben ona benzer derimond armani den almıştın 3-4 ay önce tavsiye ederim

• Ne şekilcisiniz yaa.

Yükleniyor...