Blue Mountain State tadında dizi önerebilcek olan var mı?

Blue Mountain State tadında dizi önerebilcek olan var mı?

amerikan futboluyla ilgili herhangi bir dizi de olur

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu başlık her forum sitesinde açılmıştır ve bütün önerilere baktım ama yok BMS tekti ve sırf izin çıkmadığı için öyle muhteşem bir dizi bitti. Kısacası boşuna arama. Başka tarzda dizilere yönel. Sherlock olabilir, Game of Thrones olabilir, ilk sezonu çok iyi olmasa da sonrada açılan Teen Wolf olabilir, The Walking Dead olabilir, Supernatural'ın ilk 5 sezonu olabilir (sonradan senarist değişti ve bozdu) sana en fazla bunu söyleyebilirim.

0|0
    0|0
    • hepsini izledim saol :D bir yerde skins önermişler bms konusu altında ama sadece cinsellik kısmı uyuyor aynı havada değil cidden yok hiç bir yerde

• Yok yok cidden hepsini denedim.

Kızlar Ne Diyor 3

• Diziyi izlemediğimden içeriği, tadı nasıldır bilemem ama spor alanında döndüğünden yola çıkarak, Footballer's wives diyorum.

0|0
    0|0
  • Kaçıncı bölümde kaldığımı unuttum bende izliyodum :d

0|0
    0|0
  • öyle bir dizi izlemedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Maalesef arkadaşlar haklı, spor kategorisinde başka bir güzel dizi yok. 1 KAÇ tane saçma sapan japon çizgi filmleri var o kadar. Spor+Komedi türündeki bu diziden elimizde sadece komedi türü kaldı bu yüzden. Ona da The Big Bhang Theory, How I Met Your Mother ve Two And A Half Man örnek verilebilir.

0|0
    0|0
  • maalesef dostum o dizi efsanedir. öneririm ama asla onun zevkini alamazsın :(

0|0
    0|0
  • Aşk-ı memnu :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...