Sesim güzel ama şarkı ezberleyemiyorum

Arkadaslar merhaba, sesim güzel herkes öyle söyler okuldaki yetenek yarısmalarında derece aldım fakat şarkı ezberleyemiyorum sizce ne yapmalıyım önerisi olan?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Her güzelin bir kusuru vardır :)

1|0
    0|0
    • doğru.. :)

• evet öyle banada etkileyici oluyor fakat bir şarkıyı üst üste 5-6 kez dinlemekten hoşlanmıyorum :) önerilerin için teşekkürler :)

• Bu şekilde dinlemezsen beste güfte uyumunu nasıl sağlayacaksın. Neyse sen bilirsin. Rica ettim.

Erkekler Ne Diyor 7

• ezberini günlük yaşantına göre geliştir nasıl mı konuş bir not tutu otur sabah ve akşama kadar neler yaptığını yaz bir hafta kadar not tut önemli olan beynini açmak :)

1|0
    0|0
    • sıkıntı şu sözell sınavlarda ezberlerken sıkıntı olmuyor neden sarkılarda böyle oluyor çok ilginçç :)

• şş çaktırma bende şarkıları ezberleyemiyorum sen dediğimi yap tamam mı ;)

• şarkı söyleme ... güzel öneri bence;)

0|0
    1|1
    • sesi güzeller söylemeyince ortalık çirkinlere kalıyor sence bu nasıl ? ;)

• sen zaten baska yerinler gülemezsin :D:d

• sende ondan güldüğümü görmüyorsun işte malum oturuyorum::D hade bir şarkı söyle keyfimiz yerine gelsin

• bakarak oku :D

0|0
    0|0
  • Şarki söykenete bilirsin mesela. Ben yillardir öyle yasiyorum. Bir sıkıntı olmuyor.

0|0
    0|0
    • söykenete ? anlayamadım

• sesi güzeller söylemezse ortalık çirkin seslilere kalır ve bu hiç hoş olmaz :)

• İllaki söyliycem diyorsan yazarsin olur biter. O ses belkide sensin türkiye.

• Koluna yapıştır

0|0
    0|0
  • merak ettm sesini youtubde filan kısa bir videon var mı?

0|0
    0|0
  • bende hıc bı sarkıyı bastan sona ezebere bılmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sesi güzel olan bir sen değilsin ya, bir şey olmaz.

0|0
    1|0
  • Eline yaz.

0|0
    0|0
  • bulmaca çöz bence bol bol hafızayı cok güçlendırıyor. yenı bulmaca terımlerı ogrenmek ıcın ertesı gun cozumlerını verıyorlar ya al oneden yapamadıgın yerlerı doldur. posta gazetesı onerıyorum ben :) pilav havuç ve kırmızı et ayrıca :)

1|0
    0|0
    • sözel sınavlarda ezberim güçlü bu sadece şarkılarda böyle oluyor, yinede önerileriniz için teşekkürler uygulayacagım :)

• Kağıda dök,yazarak ezberle

0|0
    0|0
  • allah başka dert vermesin

0|0
    1|0
Yükleniyor...