Watsapda numarası bende ekli değil ama karşıdakinde kayıtlıysa beni görebilir mi

bişey sorucam benim listemde ekli olmayan birisi beni watsappda görebilir mi ama onda tel.rehberinde ekliysem yani ..ben silmiştim nosunu o zamn whatsapda görebilir mi beni =?

• Hayır göremez
    33% (2)22% (2)27% (4)Oy Ver
  • Evet görür
    67% (4)78% (7)73% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Evet, karşındakinin rehberinde kayıtlıysan ve o kişi sende engelli değilse gözükürsün.

0|0
    0|0
    • peki, no mu değiştirsem başka hatta taksam o engelledim mi zanneder?

• işte eski numarasını bilmiyorum silmiştim ben onuda ondan dolayı engelleyemem .. hiç girmesem engelli olmakla aynı şey mi görür karşıdaki fark var mı

• Fark var tabii, engellenen kişi profil fotoğrafını göremez, online durumunu göremez, yazdıkları iletilmez. Kullanmasan da güncel olmadığını görür ve kullanmadığını düşünür.

Erkekler Ne Diyor 6

• Görecektir

0|0
    0|0
  • elbette görür, sen bir numarayı kaydeder kaydetmez göremiyor musun whatsappta, görüyorsun.

al bizim emlakçının numarasını veiryim :D

sıfırbeşyüzotuzsekizaltıyüzatmışbirsıfıraltışakalanşaka

0|0
    0|0
  • O silmemişse görür seni

0|0
    0|0
    • ama bende ekli değil ki

peki, no mu değiştirsem başka hatta taksam o engelledim mi zanneder?

• hm teşekkürler.. peki engellesem onu nosunu bulup yani .. o zaman ne görüyor benim için yine en son girdğim zamanı mı

• ya kullanmıyor görür ya da engellediğin tarihi görür ve bir daha çevrim içi olduğunu görmez :)

• Tabiyki görür

0|0
    0|0
    • peki tek bende kayıtlıysa görmeiyor yani he? ya engelleme nasıl anlaşılıyor

• bİLMEM ..

0|0
    0|0
  • Evet görür tabi engelli değilse.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet görür

0|0
    0|0
  • sanırım görür

0|0
    0|0
  • evet görür

0|0
    0|0

• engellesende anlar son görülme tarihi görülmediği zaman engellediğin anlaşılır

• onla daha yazışmadık ki hiç

• evet görür

0|0
    0|0

• sende ekli olup olmaması birşey değiştirmez görür. başka hatta geçersen engelledin sanmaz en son görülme tarihi kalır

Yükleniyor...