Kapat

Watsapda numarası bende ekli değil ama karşıdakinde kayıtlıysa beni görebilir mi

bişey sorucam benim listemde ekli olmayan birisi beni watsappda görebilir mi ama onda tel.rehberinde ekliysem yani ..ben silmiştim nosunu o zamn whatsapda görebilir mi beni =?

• Hayır göremez
    A seç
  • Evet görür
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Evet, karşındakinin rehberinde kayıtlıysan ve o kişi sende engelli değilse gözükürsün.

0|0
    0|0
    • peki, no mu değiştirsem başka hatta taksam o engelledim mi zanneder?

• işte eski numarasını bilmiyorum silmiştim ben onuda ondan dolayı engelleyemem .. hiç girmesem engelli olmakla aynı şey mi görür karşıdaki fark var mı

• Fark var tabii, engellenen kişi profil fotoğrafını göremez, online durumunu göremez, yazdıkları iletilmez. Kullanmasan da güncel olmadığını görür ve kullanmadığını düşünür.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Görecektir

0|0
    0|0
  • elbette görür, sen bir numarayı kaydeder kaydetmez göremiyor musun whatsappta, görüyorsun.

al bizim emlakçının numarasını veiryim :D

sıfırbeşyüzotuzsekizaltıyüzatmışbirsıfıraltışakalanşaka

0|0
    0|0
  • O silmemişse görür seni

0|0
    0|0
    • ama bende ekli değil ki

peki, no mu değiştirsem başka hatta taksam o engelledim mi zanneder?

• hm teşekkürler.. peki engellesem onu nosunu bulup yani .. o zaman ne görüyor benim için yine en son girdğim zamanı mı

• ya kullanmıyor görür ya da engellediğin tarihi görür ve bir daha çevrim içi olduğunu görmez :)

• Tabiyki görür

0|0
    0|0
    • peki tek bende kayıtlıysa görmeiyor yani he? ya engelleme nasıl anlaşılıyor

• bİLMEM ..

0|0
    0|0
  • Evet görür tabi engelli değilse.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet görür

0|0
    0|0
  • sanırım görür

0|0
    0|0
  • evet görür

0|0
    0|0

• engellesende anlar son görülme tarihi görülmediği zaman engellediğin anlaşılır

• onla daha yazışmadık ki hiç

• evet görür

0|0
    0|0

• sende ekli olup olmaması birşey değiştirmez görür. başka hatta geçersen engelledin sanmaz en son görülme tarihi kalır

Yükleniyor...