Anlayanlar bakabilir mi

arkadaşlar hafıza kartım telefonuma takılı ama telefonda sadece 3 uygulama var toplam 250ye yakın müzik ve resim var sadece bu kadar.. hafıza kartı 8 gb ama yeterli alan yok bazı şeyleri silin diyor :S ne yapacağım :S

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• tek tek boyutlarına bak.olmadı bilgisayara takıp boyutlarını bir ölç.bi sıkıntı olabilir

0|0
    0|0
    • eski telefonuma baya bir oyun yüklüyodum hiç öyle bişey demedi ama bunda toplam 2 gb bile yoktur ya pek anlamam böyle şeylerden :S

• nasıl bakılıyor :DD

• valla kart okuyucu ile bilgisayara tak hafıza kartını.tek tek klasörlere bak işte.resimler klasörüne oyunlarına vs ye.. :S :D

Erkekler Ne Diyor 5

• O dediklerin telefon hafızasında ise telefon hafızasını doldurmuştur.Ya o yüklediklerine hafıza kartına taşı ya da uygulamaları hep hafıza kartına kur.Bence dediğim gibi olmuştur.Büyük ihtimal.

0|0
    0|0
  • ben bu kartları toptan getirtiyordum. bunların bazılarının üzerinde yazanla içerisindeki birbirini tutmuyor. çinde böyle üçkağıtlar oluyor. ucuzunu alıyım diye bu tip şeylerle malesef kandırılmış olabilirsin.

0|0
    0|0
  • canım telefonun dagili hafızası 300 mb falandır. root atmadanda hafıza kartını bir bütün olarak görmez. program var bu işi çözen onlardan kullanman lazım

0|0
    0|0
  • 250 müzik 4 mbdan 1 gb eder.

500 resim var desek 4 mbden 2 gb eder toplam 3 gb olur ya sen rakamı yanlış söyledin ya da hafıza kartında konulu p*rno film saklıyorsun.

0|0
    0|0
    • 500 resim yok 100 falan var 118de müzik var abartma be

• Telefonuna bir göz at dosyalara bakalım neler çıkacak bu arada konulu p*rno filmi neden inkar etmedin ?

• ne salak bişeysin

• Demekki onların hepsi telefon hafızasında kayıtlı. Onları hafıza kartına taşı ve indirilen dosyaları ayarlardan telefon yerine hafıza kartı olarak işaretle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yüklü olanlar telefon hafızasında olabilir yeri doldurmuştur bir bak bakalım hafıza kartında gözüküyormu yüklü olanlar ya da hafıza kartın okunuyormu telefonda çıkmış olmasın yerinden?

0|0
    0|0
Yükleniyor...