Yiğit Bulut'un GEZİ yorumunu gördünüz mü?

link

Ne düşünüyorsunuz? Haklı mı haksız mı?

-Teşekkürler :))

• Haklı
    50% (2)57% (4)55% (6)Oy Ver
  • Haksız
    50% (2)43% (3)45% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• -Yiğit haklı zaten bu olaylar sadece Türkiye'de olmadı Brezilya ve Ukrayna'da da bu tarz olaylar gerçekleşti.Şimdi de Almanya'da bir şeyler oluyor.Şu an benim beklediğim gezideki insanların Almanya olaylarında samimiyetini ispatlaması.

-Benim kendi düşünceme göre parka çadır kuranlar orada bir olay çıkarmadan zaten ayrılmayacaklardı sabah 5 baskını tuzu biberi oldu.

-Orada şu kadar insan öldü bu kadar insan yaralandı diyenler de ikiye ayrılıyor biri gerçekten samimi olan insanlar diğerleri de "İnşallah birileri ölür" diyen perde arkasındaki domine edicileri.

-Bir de oradaki ücretsiz personellerin kendilerini savundukları bir şey var "Ben kendim gittim." Zaten seni kolundan tutup götürecek değildiler.Çünkü bu gezi parkı etrafının düzenlenmesi olmadan öncede bir çok proje veya ağaç kesimi veya hükümetin attığı bir çok adım vardı.Yani niye onlar değil de burası? Bir yer düğmeye basıyor veya parmağını bir şıklatıyor magazin medyaları devreye giriyor hop aklını kiraya veren insanlar sokağa.

-Son olarak da ülkeyi satıyor diyenlere söylüyorum; Ülkeyi terk ederken yanına hiç bir eşyasını almadan giden Vahdettin'e de aynı şeyleri diyorlardı ancak biz kimin taht sevdalısı kimin hizmetkar olduğunu gördük.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yiğit bulutun kime hizmet ettiği ortada. o malum kişinin çantasını taşısın, boş boş konuşmasın.

1|1
    0|2
    • Neden boş konuştuğunu düşünüyosun azizim?

• Ben de mobilim :) bana adamın karakterinden değil sözlerinin doğruluğundan bahset lütfen. Hangi sözleri yalan?

• hareket halndeym ve şarjm az. neyse konu bu değl. hangi sözü doğru?! çok önceleri, iktidar aleyhine sözler söylerken, şimdi iktidarın yörüngesnde demeçler veriyor. para insanı nasılda değiştiryor. objektif oldugunu düşnmyorum. çıkarları doğrultusnda yorumlar yapıyor.

• kararsızım

0|0
    0|0
  • görmedim , ama göreyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yiğit bulut gibi insanların ruhu satılıktır. Bedenini satan kadınların bile tutar bir tarafı var ama ruhunu satan bu tür insanlara saygı duymam. Muteber değil.

Gezi olaylarını hala anlamak istemiyorlar ya da gündem değiştirip hedef saptırıyorlar.

6 tane insan öldürüldü. Polis vahşeti yaşandı. Faşist yüzünü açıkça gösterdi iktidar. Hala bu adam haklı mı diye sorabiliyorsunuz. Bu ülkede daha ne olmasını bekliyorsunuz ki. Daha kaç tane örnek yaşanacak ? İlla tayyip erdoğan'ın ekrana çıkıp ben ülkeyi satıyorum, vatan hainiyim demesi lazım ? Ne zaman akplilerin yalanlarından uyanacağız ve silkinip bu ülkenin iyiliğini isteyeceğiz ?

Ayakkabı Kutusu Partisinin (akp) yalanlarına HAYIR !

1|0
    0|1
    • Kesin öyledir...

• Siz yiğit bulut u ne denli tanıyorsunuz.Madem beni tanımıyordunuz ne diye tayyip savunduğum kanaatine vardınız.

• Yiğit Bulut'u çok yakın takip ediyordum. Yazdıklarını ve cnbc-e de program yapıp ekonomik gerçekleri anlattığı ve hükümeti veriştirdiği hatta yüklendiği günleri unutmadım. Şu an kaç para maaş alıyor ve görevi nedir belli değil.

tayyip'in yalanlarıyla (faiz lobisi söylemi) konuşuyorsunuz.

• Ak parti yandaşı bir bireyim yiğit bulutu da severim yanı genelde konusmaları mantıklı gelir ama şöyle bir durumu belirtmeden geçemeyeceğim :

Gezi olaylarının ilk başladığı zamanlarda eylem yapanlar bir parçada olsa haklıydı cunku amaç güzeldi en azından öyle gorunuyordu ama olaylar bıraz daha patlak verdıkten sonra taksım platformu ucuncu kopru ucuncu hava yolu ıptal edilsin demeye başladıktan sonra olayın gerçek yüzü meydana çıktı ve kendi içlerinde boğuldudular

0|2
    1|1
  • Arkadaşlar kafası azcık çalışan biri bile bunun dışardan bağlantılı olduğunu anlar.Bu olaylar çıkmadan önce bakın

ya yüksek miktarlarda dolar alımı gerçekleşir.

ya da hisse satışı gerçekleşir.

birileri kılını kıpırdatmadan ülkemizdeki parayı süpürüyor.

0|1
    0|1
    • tayyip'den yalanlar bölüm yüz milyon

• beyfendi ben borsa oynuyorum.Olayın içindeyim.Tayyip bunları demeden önce zaten biliyordum neyin ne olduğunu.

• "borsa oynamak"

şaka gibi.

Biz ondan sonra kendi aramızda finansal okur yazarlıktan bahsediyoruz.

İnsanlar borsayı iddaa oynamaktan farksız görüyorlar. Ne acı.

Halbuki borsaya yatırım yapan insanların temettü geliri almaya talip olmaları gerekirken spekülatif hareketlerin getirdiği nemalardan kazanç sağlamayı hedefliyorlar.

Sonrada gezi olayları "faiz lobisi" hareketinin uzantısı oluyor.

• Öyle karaktersiz bir insanki kendisi o gün bu açıklamayı yaptı bugün sorsan tam tersi bir açıklama yapar yani o derece karaktersiz birisi.

0|1
    0|1
  • yiğit bulut ne diyorsa katılırım

0|3
    1|1
  • yiğit bulut ne demişse karşı çıkarım, yok sayarım.

1|1
    0|3
  • Haksız ama Geziciler de aman aman bir şey değiller

Geziciler için "faiz lobisi işi" diyenleri de, alkol ve sigara kokuları altında "devrim" yaptığını zanneden, can sıkıntısıyla yüklü Gezicileri de sevmiyorum. Onlar da bizi sevmiyor zaten, sorun yok

0|0
    0|0
  • yolsuzluk hırsızlık haberlerinin üstü kapatılsın diye gezi olaylarını konuşuyorlar ulan bu olaylar başladığında neden penguen belgeselleri yayınlandı?

0|1
    0|1
  • haklı

0|2
    1|1
Yükleniyor...