Programcılar bir bakabilir miii?

link

bu linki c diliyle yazabillir misiniz lütfen çook önemli :( uğraştım ama yazamadım..

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• C de mi istiyor bunu? O fonksiyonlara göre mi sayı üretmesini istiyorsun?

1|0
    0|0
    • evet. bu seriyi fonksiyon olarak bir de rekürsif olarak yazın diyo. fibonacci gibi falan ama bu çok karışık :/

• ne zamana kadar yapılması gerekiyor.Şimdi bir film izlicem de sonra kafa patlatcam emin ol.Yarın bu işe bakcam sabahtan beraber bakarız ok?

• sen ne zaman istersen :) sınavım pazartesi

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir yararım olmaz 5 yıldız verim belki yardımcı olan çıkar görür :))

1|0
    0|0
    • sağoll :) o bile çok büyük bir yardım şu an..

• profil de gizli

kesin harun abi bu.

yine mi ilaçlarını almadın harun abi kadın kılıgına girmişsin

0|2
    0|0
    • off bende birisi yaptı diye sevinmişken gelen cevaba da bak :/

• tespit doğru kesin erkek , kızmış gibi numara yapıp emiştirecek işi çakal

• INT interrupt demek daha az komut kullanılmasını sağlıyor. assembly terkim:(

0|0
    0|0
    • dediklerinden valla hiç bişey anlamadım. ben daha çoook yeniyim. sinir bozucuuu yapamamak

• öğrenememeniz size saçma sapan amaçsız işler yaptırmalarından kaynaklanıyor. kendi kendine ufaktan birşeyler yapmaya çalış.

• çalışıcam da dersten kalıcam yaaa :/ bütte vermem lazımm.. hocamız anlamıyo ki bize öğretse elektrikçi..

• Programcıyım ama cidden şöyle bir bakınca uğraşasım gelmedi :/

0|0
    0|0
    • ben uğraşsam da olmuyo :/

• Bana kodları bir atsana bir bakıyım

• yazılan kodları mı en iyi cevabın altında :/

• Asp soraydın onu biliyom :)

0|0
    0|0
  • ben yazardım ama ne anlamı var sen yapmadıktan sonra

0|0
    0|0
    • yaa uğraştım ama yapamadım lütfen.. ödev için değil kaldım bütünleme de sorabilir hoca.. ama çok karışık yazamadım ben bunu

• neyse tamam yardım falan etme.

• matematiksel işlemini önce kağıt üzerinde çöz. daha sonrasında basit olarak programı yaz.

toplamda kullanacağın maksimum 3 değişken var zaten.

1|0
    0|0
    • yaa denedim olmuyo. bunu fonksiyon kullanarak nasıl yazabilirim ki. hem o işlemler epey karıştırıyor işi

• ya bir de o ilk değerleri nasıl yazdırcam ben.. yaa ne olur yapabiliyosan yazar mısın.. gerçekten çok lazım. bütünleme sınavında çıkacak muhtemelen ama yazamıyorum ki ben :(

• ilk defa duydum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O değilde şarzın bitiyor :D

0|1
    1|0
  • C(i-1) 'i Cönceki

C(İ-2) yide Cyeni diye tanımla sonra 2*Cönceki +Cyeni^3 şeklinde yaz diğerinide aynı şekilde yaz sadece while döngüsü kullancaksın başında içinde if leri başka bişeyi yok basit yaparsın

1|0
    0|0
    • fonksiyon demiş pardon while yerine fonksiyonu aç bunları fonksiyon içinde yaz

• tamam çoook teşekkür ederim gerçekten yardımlarınız için :)

• rica edderim ne demek :)

• C dilini bilmem de PC dilinden iyi anlarım şarjın bitiyor,kapanacak şimdi -.-

0|0
    1|0
    • batarya takılı değil kii :)

Yükleniyor...