American horror story seven varmı?

genelde izlerken korkanlar varmış onlar cevap yazmasın lütfen :D

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Gece izlerken korkuyorum sadece :D ve harika bir dizi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Güzel ve aynı zamanda farklı bir dizi..

0|0
    0|0
  • hstsıyım american horro storyin harika bir dizi konuların birbirinden farklı olması çok güzl olmuş hatta şu an onu izliyorum neyse ben izlemeye devam edim haa bu arada sezonların içinden en çok begendigim 2. sezon hepsi güzel ama 2 sezon daha güzell

0|0
    0|0
  • İlk bölümünü izledim bana çok saçma geldi ve ilk bölüme göre yorum yaparsam diğer bölümleri bilemem biraz insanları çekmek için cinselliği kullanmışlar

0|0
    0|0
    • ilgisi yok her dizide cinsellik var oraya takılıp kalma

• :D:D çok daha iyi dizileri biliyorum ama böyle kaliteli bir diziye samanyolunu yakıştırman gülünç

• tabikide samanyolu dizileri seviyesinde değil ama diğer amerikan dizlerine oranla oranın samanyolu dizisi seviyesinde

• Kardeşim çok sever çokta ısrar eder izle diye ama bir nasip olmadı :D

0|0
    0|0
  • evet var ben severek izliyorum ama ilk sezon en güzel sezondu 2 de aynı tadı alamadım, 3. sezon da şuan yayınlanmakta tüm bölümleri izlemedim o yüzden 3. sezonda bitmesini bekliyorum :)

0|0
    0|0
    • yarısını geçtiler zaten yakında biter ilk sezon iyiydi evet daha kafa karıitırıcıydı

• :D:D o giriş insanın psikolojisini bozuyor ya

• evet ben genelde evde yanlız oluyodum bide gece 2 3 gibi izliodum, olaylarda o kadar etkilemiyodum ama o açılış ve müzik bitiriyodu :)

• Google sordumda kanlı birşeye benziyor.

Dizi mi bu ?

0|0
    0|0
  • 3.sezonu çıktı mı?!nirede?link mink felan:))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• This is Tate bitch

1|0
    0|0
  • Bi ara çok izliyorduum :D ne korkması ya süper bir diziydi sezon finaline girdi işe girdim falan bıraktım internetten devam edicem :D

1|0
    0|0
  • İzliyorum tntmi ney varya orda gördükce adı degişti sanırım oranında hatırlamıyorum kanal d nin kardeşi olan işte.. Orda izliyorum gördükce 30 ocakta moroon 5 in solistinin oldugu bölüm gelcek o adama hastayım zaten o ayrı bir konu o bölüm çok olaylı falan gerçektten öyle bir ev var us da ve bir ünlü 4 yıl falan kalıyor o evde sonra birden taşınıyor filan 11 hayaletli bir ev orası hikayesini anlatmıycam..

0|0
    0|0
  • 1sezonu izledim.2.sezonu izlemeye cesaret edemedim.Daha korkunçmuşTırstım :))

0|0
    0|0
  • Çok duydum adını geçenlerde baktım dehşet bir diziye benziyor. En kısa sürede başlamayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...