Hasan Karacadağ filmlerini nasıl buluyorsunuz?

Korku filmi çeken bu yönetmenin filmlerini izlemiş olan var mı? nasıl buldunuz,filmleri- Dabbe...Dabbe 2...Semum...Dabbe-bir cin vakası...El-Cin...Dabbe-cin çarpması...hepsi korku filmidir.

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Türk yapımı korku filmleri, özenti Amerikan korku film klişelerini yöremizin korku unsurlarıyla harmanlamaya çalışılmasından ortaya çıktığı için saçma olur. En büyük korku unsuru cindir, şeytandır iblistir. Hepsi bunların üstüne kurulur.

İzlemeyiniz efendim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Semum komediydi. Dabbenin ilki dişinda.hic biri güzel değildi

El cin de korkunctu ama dabbeden çok etkilenmiştim.

0|0
    0|0
  • Gereksiz

0|0
    0|0
  • gereksiz bir yönetmen daha

0|0
    0|1
    • O gereksiz dediğin adam tek başına bir ulusun korku sinemasını oluşturdu. O adam japonyanın en büyük sanat ödülü olan Bonkojoyu beş bin sanatçı arasından bir Türk yönetmen olarak kazandı. O adam Tarihte ingilizce çekilen ilk türk filmine imza attı. Hollywodda vizyona giren ilk türk korku filmini yapan kişi yine odur. O gereksiz adamın yaptığı film New york korku filmi festivalinin açılış filmi seçildi. Burda gereksiz biri varda o sadece sensin.

Erkekler Ne Diyor 5

• Fark ettinmi hepsi cinlerle alakalı .. Sen tutupra türkiyede zombili film çeksen millet bir tarafıyla güler sana veya vampirli o yüzden Cinlere yogunlaşıyoruz zaten toplum olarakda cinlerden hep tırsmışızdır o yüzden etkili oluyor ha film kalitlerinden konularından bahsediyorsan hiç izlemedim hiçde gerek duymadım

0|0
    0|0
  • şunu söylemeliyim ki gerçekten başarılı.. bu tür konularda bilgisi olan anlar zaten..

0|0
    0|0
  • adamın cinsiz filmi yok zaten daha başarılı olması için uğraşması lazım

0|0
    0|0
  • güzel güldürdü :D

0|0
    0|0
  • dabbe cin carpması dabbe bir cin vakası ıyıydı ızlıyorum fılmlerını

0|1
    0|0
Yükleniyor...