YGS sınavına 70 günde 300 puan yapmak çokmu zor ?

Stajdan dolayı çalısamıyordum çok az bilgim var , fakat bugun işi stajı bıraktım naylon yapıcam , 70 gün çalısıcam düzenli sürekli , 300 yapma şansım ne kadardır ? sözelden yapıcagım , asla sıkıldan ders çalısıp gerekiyorsa günde 5 6 saat çalısıcagım var mıdır bir ümit , ayrıca bana öneri verirseniz sevinirim , tarih , cografya ,dil anlatım , fefsefe derslerinden

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• 300 puan için nereden baksan 30 35 soru doğru çıkarman lazım dil anlatım soruları senin için daha iyi olur bunun için yorum sorularını iyi yapman lazım özellikle paragraf

0|0
    0|0
    • evet dil anlatım da yapmam biraz kolay , fakat cografya tarihde napıcagımı bilmiyorum nasıl yöntem uygulasam ki

• Ben tarih ögretmenliği okuyorum tarihe hiç bulaşma derim çünkü hemen ezberlenip yapılcak bir şey degil sürekli tekrar istiyor buda seni yavaşlatır :D cografya olabilir arazi kullanımı, türkiyenin coğrafi konumu önemli konular

Kızlar Ne Diyor 2

• hiçbirşey için geç değil

0|0
    0|0
    • Anlatmak istedigim , inancım var benim stajdanda ayrıldım 70 gün , günde 4 5 saat yeterli olur sanırm , en kötü 270 lazım , ayrıca derslerle ilgili bildiginiz öneriler varsa sevinirim

• ben sayısalcıyım sözelden pek anlamıyorum

• zor değil :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben çalışadım çalışmadım sonra 1 kaç hafta kala bazı ezber konulara baktım 295 yaptım . Sayısaldım bir de. Yani her şey sende bitiyor, ne arkadaşlarım vardı 6-7 ay çalışıp 250 yi geçemeyen...

0|0
    0|0
  • ygs 300 zor biraz kardeş ama sözelde şansın sayısaldan daha yüksek ama sözel de 250 civarı bir puan alrıısn .

0|0
    0|0
Yükleniyor...