Kızlar neden odun? (genelleme yapmaksızın)

Yüzlerce şiir yazarsın, kimsenin aklına gelmeyecek sürprizlerle karşısına çıkarsın, sadece hak ettiğin karşılığı beklersin ama nedense hep biraz eksik kalırlar. Sonra da erkekler şöyle erkekler böyle derler. Genelleme yapmıyorum ama bana denk gelenler neden hep böyle oldu?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• hak etmeyene gereğinden fazla değer verirsen nankörlük eder, kaldıramaz

ve hak ettiğini düşündüğün karşılığı asla göremezsin

bu cinsiyet değil kişilik karakter meselesidir.

0|1
    0|0
    • O halde hep kişiliği zayıf insanlara denk geldik desene :)

• O ayar geçmişte kaldı işte :) Zamanında çok denedik. Kendi mutluluğumuzu önemsemeyip, mutluluk yaratma peşinde koştuk. Şimdi içimizde gereksiz bir karamsarlıkla; "Yaw he yaşıyoruz işte" modundayız.

• kendi mutluluğundan vazgeçmemeli insan başkasını mutlu etmek için

ilişki tek tarafın çabasıyla yürümez bu sadece kadın erkek ilişkilerinde değil

arkadaşlıklar için de geçerli

En İyi Erkek Görüşü

• Şiir yazmak. Hocam onların romantik anlayışı sadece sözde. İstedikleri şey

link

bu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bizmde karşımıza öyleleri çıkmıyo :D

0|2
    0|0
  • Kızlar mı odun ? Ben hep erkekler odun diye duydum ;) bir kız sana ilgisiz kaldı diye odun denmezki ;) kıza yakşmayan bir cümle

0|0
    0|0
    • Hala kendinize göre çekip cevap veriyorsunuz. Yazdığımı iyi okudunuz mu? :) "Genelleme yapmıyorum ama bana denk gelenler neden hep böyle " "gelenleeer" yani çoğul. Yani bir kişi ilgisiz davrandı diye odun sıfatıyla yargılamıyorum. Ki ilgisizlik odunluk değildir. Bunu da anlayabilecek kapasitede olduğumu zannediyorum.

• yazı yazmak aşktan değildir ki yazmak için yaşamana gerek yok derim ama bunları ithaf edebileceğin birileri varsa hayatında ve sırf kız hazır cevap değil veya romantik değil diye odun oluyorsa sorun sende dostuum :D

0|0
    0|0
    • Eee bir erkeği odun diye yargılarken de aldığınız kriterler aynı değil mi? Sorun bir kişinin hazır cevap olmaması değil bunun karşıma çıkan herkes de bulunması dostum :)

• belki sen içlerinden çekip çıkaramıyosun aradığın özellikleri böyle de düşün dostum :D

• valla bizde tam tersi Evlenelim mi :)) ?

0|1
    0|0
    • Hadi evlenelim. Boy boy romantik çocuklarımız olsun. Bu ülkeyi Romantizm sıkıntısından arındıralım :))

• Ben içimden geleni yazıyorum. Yapılan isteği değil :) tanımadan, yaşamadan hayal gücümle yazamam :)

• peki öyleyse tesekkürler :))

• erkekler neden odun acaba

0|1
    0|0
    • İşte yukarı da açıkladığım gibi direk sende bu yorumu yaptın :) Herkes odun aslında. Hepimiz odunuz -_-

Erkekler Ne Diyor 5

• Çünkü kadınlar, kötü erkeklere aşık olup iyi erkeklerle dertleşir.. Kıymet bilinmez

1|1
    0|0
  • kardeş son zamanlarda bu dediğin banada olmaya başladı. kızlar odunlamaya başladılar.

0|1
    0|0
  • Evet bazıları her şeyi erkeklerden bekliyorlar.

0|0
    0|0
  • Tek fark var onlar o süprizleri o şiirleri hoşlandıkları kişilerden istiyolar :)

0|0
    0|0
  • Haklisin be kardesim katiliyorum sana.

0|1
    0|0
Yükleniyor...