Senaryo fikirlerine ihtiyacım var..

Merhaba sinema öğrencisiyim ve senaryo yazmak için uğraşıyorum. tek bir oyuncu ile engelli birini anlatmak istiyorum fikirlerinizi alabilir miyim

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• 29 yaşında 1 bayansınız ve evlisiniz. Eşiniz de 30 yaşında.

Her 2 nizde üniversite mezunusunuz. Ve çok iyi işlerde çalışıyorsunuz. Geliriniz süper.

Anneniz 42 yaşında ve babanızdan boşanmış. Süper ötesi 1 vücuda sahip. İstese 17 lik 1 erkeği baştan çıkartabilir..

Eşinizle 1 akşam yemeğindesiniz.

Ve size şunları söylüyor kocanız gözünüzün içine bakarak.

"Tamam, karıcım biz evliyiz seninle, ama ben annene aşığım. Seninle boşanıp annenle evleneceğim anneni çok seviyorum."

Bu senaryoyu genişleterek kullanabilirsin al sana senaryo (alıntı)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Tekerlekli sandalyede evinden okuluna dek giden güzergahta başından geçen zorlukları anlat.

Yetersiz kaldırımlar, ulaşım araçlarının sistem yoksunluğu, trafikte karşılaştığı olumsuzluklar ve insan faktörü..

0|0
    0|0
  • Orijinal fikirler düşünüldüğünde değil her hangi bir zamanda akla gelir . Şu anda ne desem orijinal olmaz .

0|1
    0|0
  • engel beyindedir dostum beden de değil. bence engelli beyinleri anlat.

1|0
    0|0
  • otobüse vapura metroya bin tek başına hikaye çıakr zaten sana

0|0
    0|0
  • bir insanın neden delirdigini yaz

0|0
    0|0
  • çok iyi anlatırsın ki saatlerce oturup yazabilirim bunu

0|0
    0|0
  • dünyada orjinal bir hikaye kalmadı ancak uyarlama yapabilirsin onun içinde biraz araştırma yap bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok saçma soru gördümde bu kadarını ilk defa duydum. İnsanlar senaryodan doalyı dava açıyorlar birbirlerine buda beleş senaryo istiyor. Bak canııım.. Ciciiiiiim.. Minik kelebeeem.. Mühendisler sanatcılar ve minimum bu tarz şeylerle sevişen insanlar fikirlerini kendilerine saklarlar.. Anladınmı tombik kuşum benim ? Canııım.. Cici kuş.. Beşiktaş beşiktaş be-şik-taş.. Cipetpet cipetpet.. Yani anlıycagım bal böcegim yok kimse fikir vermez kendin yazcan çekcen.. Tamammı oynak pati ?

0|1
    0|1
Yükleniyor...