Mutlulugun formulu nedir sizce veya nedir askmi.parami.

mutlulugun formulu nedir sizce veya nedir askmi.parami.

Güncellemeler:
mutlulugun formulu nedir sizce veya nedir askmi.parami.

0|0
17|19

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• aşk bencee

0|2
    0|0
  • bilinmezlik

0|0
    0|0
  • askta parada saglıkta huzurda iste kariyerde hepsi dengede olunca mutluluk esittir gercek mutluluk

0|0
    0|0
  • Aşkkkkkkkkkk

0|1
    0|0
  • tabikide aşk

0|1
    0|0
  • Aslında bu konularda kaafam karışık,

0|1
    0|0
  • ben aşktan mutlu olanı görmedim .kendimde mutlu değilim . her zmn para tabi ki .

0|1
    0|0
  • Bence paraa

0|0
    0|1
  • Bir ben, bir sevdiğim, bir de bebek <3

0|1
    0|0
  • Bir o bir ben bir de bebek -.-

0|1
    0|0
  • Mutluluğun formülü çok açık; bir sen bir ben birde saç maşası.

0|0
    0|1
  • Napolyon ne demiş?

Para Para Para

0|0
    0|1
  • mutluluğun formülü kimseden bir şey beklememek, kendine yetmektir

0|1
    0|0
  • aşk tabii ama bana göre para ya :D yok yok aşk mutluluğu hiçbirşey getiremez aşk hariç

0|0
    0|1
  • Sorunu oku okumaz dilime mutluluğun formülü çok açık bir sen bir ben birde bebek şarkısı dolandı :)

0|0
    0|0
  • her koşulda tebessüm etmeni sağlayacak bir yaşam enerjisi..

0|1
    0|0
    • enerjiyi nerden ve kim alicaz iste:-(

• insanın kendisinde olur enerji. bazıları hayatları çok çok güzelken bile mutlu olmayı beceremez.

Erkekler Ne Diyor 19

• bunu yüzyıllardır felsefeciler bile tartışıyor. Kişiden kişiye çok değişir. eğer inanırsan gerçekten yukarıda yazdıklarından bazen ikisine de ihtiyaç duymadan mutlu olabilirsin. bununla ilgili diyojenin çok iyi hikayeleri vardır. diyojene göre insan her türlü gereksinmeye olan bağlılığından kurtulmalıdır. insanın kendi iç bağımsızlığı olmalıdır.

rivayet edilir ki diyojen hiçbir şeye ihtiyaç duymadan sadece bir fıçının içinde yaşamını sürdürmekteydi. sadece içinde yaşadığı fıçı ve su içmek için kullandığı bir su çanağı vardı. kendisi için mal mülk, zenginlik hiç önemli değildi. diyojen birgün avucuyla su içen bir çocuk görünce kendine kızarak elindeki çanağı yere atmıştır. Bunun üzerine "bu çocuk benim fazla eşyam olduğunu öğretti" demiştir.

başka bir hikayede de Büyük İskender (kendisi Aristotalesin öğrencisi) de felsefeyle ilgilendiği için bir gün diyojen i ziyaret etmiştir. Diyojenin karşısına geçip Diyojen'e var mı benden bir dileğin diye sormuş O ise bu soruya "Gölge etme başka ihsan istemem" diye cevap vermiştir.

Tabi bunlar sadece bir örnek demem o ki kişiden kişiye çok değişir. ben diyojen gibi mutlu olamazdım mesela. ama hayatımı da mutluluğuma da sadece bir şeye endekslemezdim. şu anda çok zengin de değilim aşık da değilim ama mutluyum hayattan zevk alıyorum ama hem aşk hem para olsun isterdim tabi zamanı gelince olacak da :)

2|0
    0|0
  • "Sen mutluluğun resmini yapabilir misin Abidin" diyor Nazım Hikmet. Zülfü Livaneli'de çok güzel seslendiriyor. Demek ki formülü yok, kişiye , beklentiye göre değişir. link

0|0
    0|0
  • dünyanın gerçeği tabi ki paradır. para diyorum yakışıklılık ya da güzellik demiyorum. biraz gerçekçi düşünürsek Ali Ağaoğlu'nun sevgilisi örnek olarak. hayat parasız devam ettirilmez. aşksız devam eder ama aç devam ettirilemez. güzel bir bayanla evlenmek istiyorsan paran olacak arkadaş.

0|0
    0|0
  • link derim ben:)))

0|0
    0|0
  • parası olan aşk der, parası olmayan para der. paralı olupta mutsuz olan hiç görmedim ama parasız olup evli olan kredi kartı yüzünde 20 yıllık eşiyle çok sorun yaşayan gördüm. o yüzden para sağlık ve ölümün dışında her şeyi çözüyor. sağlığında %50 diyebiliriz. parrrraaa

0|0
    0|0
  • Bence kariyerinde sağlam yerlere gelebilmen için bir bayan şart.

Önce aşk, sonra para.

0|0
    0|0
  • para olmazsa aşk olmaz bunu unutma paran yoksa aşk sana haramdır.

0|3
    0|0
  • Para

0|0
    0|0
  • çocuk çocuk aşk da parada geçici formul çocukta

0|0
    0|0
  • Aşkı boş ver her zaman para

0|0
    0|0
  • Bence sadakat.

0|0
    0|0
  • Önce aşk sonra para en son dır dır etmeyen kadın

0|0
    0|0
  • kafanin icindeki kendinke barisiklik ve hayata nasil baktiginla alakalidir gerisi bombos

0|0
    0|0
  • aşk tabiki evlendiginde karının koynunda paramı cıkarcan ?

0|0
    0|0
  • Haci ikiside olmali zannimca

0|0
    0|0
  • Aşkta parada ikiside olsa iyi olur

0|0
    0|0
  • para bencede en azından yaşamak için bile şart.

0|0
    0|0
  • Ben aşk diyorum

0|0
    0|0
  • mutluluğun formülü şükürdür. Dini olarak düşünmeyin daha fazlası için ter döken ve buna rağmen elde ettiklerinede sevinen insan mutludur arkadaş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...