Yusuf güney hakkında soru sormak istiyorum..kızlardan ve erkeklerden eşit oranda katılım bekliyorum

yusuf güneyi, yakışıklı buluyor musunuz bayanlar?ayrıca yusuf güneyin ördü kader ağlarını türküsünü seslendirmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

0|0
11|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yusuf Güney candır yakışıklıdır .. Seside çok iyidir .. "ördü kader ağlarını" parçası 1 numaradır :) hemşerimdir trabzonludur ..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ördü kader ağlarını yı güzel söylemiş. onun dışpında yakışıklı değil. sadece sempatik bir tipi bar. benim tipim değil.

0|1
    0|0
  • O şarkısını dinlemedim, denk gelmedikçe de dinlemeyi düşünmüyorum. Ve o adamı yakışıklı bulmuyorum. !

0|1
    0|0
  • Ördü kader ağlarını şarkısını gerçekten çok güzel yorumlamış ama görüntü açısında yakışıklı bulmuyorum sadece sempatik açıkçası benim tipim değil :)

0|1
    0|0
  • Yusuf güney yakışıklı degilde çok sempatik.. O kıpkıırmızı dudaklarıyla falan hele.. Adam çekici degil ama itici hiç degil böyle ilginç bir sempati var kocaman kırmızı dudaklarıyla.. Japon balıgı gibi..

0|1
    0|0
  • pigme.

1|0
    1|3
    • bu ne anlamadım..

• satanizm kahrolsun..geberin şerefsizler..

• asdfdsasdfdsasdf

• çok böyle aman aman birisi değil bana göre ama seslendirdiği şarkı çok iyiydi :)

0|1
    0|0
  • Yakışıklı değil ama sempatik derler ya o ayarda birşey -.- Ördü kader ağlarını da Doğan Eray Korucu gibi okuyamamıştır muhtemelen dinleme isteğim bile yok -.-

0|1
    0|0
  • Yakışıklı değil ama karizma

0|1
    0|0
  • Niye sevgilin cok mu begendgni söyledi :D

0|0
    1|1
  • Hobbitten hallice :D

0|1
    0|0
  • normal buluyorum. abartılcak bir şey yok, seside fena degil

0|1
    0|0
    • eğer onu normal buluyorsan ruh halim bunalım benim.ben o zaman anormal ve vasatın altındayım..

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence çok çirkin. Bana göre birtek Tarkan yakışıklı Türk müzisyenlerden.

0|0
    0|1
  • Yusuf güney ne mk ya of

0|0
    0|1
  • idare eder

0|0
    0|0
  • BİLDİĞİN YARALI APAÇİ

0|0
    0|1
  • Dinlemem.Pek tanımam.Rafet'in vokalisti olarak bilirim o kadar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...