Bu aralar İsmail YK dinlemeye başladım.kişilik bozukluğu da mı başladı acaba??

merhaba arkadaşlar.bu aralar ismail yk tutkunluğu başladı.hep bu adamı dinlemeye başladım son zamanlarda.birkaç gün oluyor.bu soruyu sormamın nedeni şu:bu adamla dalga geçmeler filan çoğunlukta.savunanlar azınlıkta olduğu için endişede kaldım ve sizlere sormak istedim.en çok dinlediğim şarkıları sırasıyla şöyle:

link

link

link

link

slow şarkılarını da dinliyorum ama slow şarkıları tepki görmediği ve üstüne üstük beğenildiği için link atmadım.

evet arkadaşlar kafamı kurcaladı da bu konu sizlerin yardımına ihtiyaç duydum.lütfen düşüncelerinizi paylaşın :)

Güncellemeler:
link

daha yeni gördüm bu videoyu.2008'de çekilmiş.ağlasam mı gülsem mi kararsız kaldım :) :(

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• 15 senedir dinliyorum kimse bir tuhaflık fark etmedi

1|0
    0|0
    • hmm gizli olarak mı dinlediniz?

• aslında herkesin bir zevki vardır ve bu tartışılmaz değil mi?

• tartışılmaz tabi, mesela yabancı müzik dinleyenler ne anlar diye düşünüyorum ama kimseyi bu yönde engellemeye çalışmadım

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben de bir ara kafayı takmştım..Onu bana hatırlatmayın ..:) favorim buydu..Hala dinliyorum sanırım..

0|0
    0|0
  • Hiç sevmiyorum o adamı...

0|0
    0|0
  • Ayy bırak onu :D

0|0
    0|0
  • dinle ya neden kişilik bozukluğu olsun, illa justinmi dinleyelim

0|0
    0|0
    • justinden 1000 kat daha iyidir

Erkekler Ne Diyor 4

• İsmail YK - Çok Radikal Birisi Gerekse 2004+2006-2008-2009-2013 Albüm Satış Ve Konser Rekoru İsmail'e Aittir Kendisi 2014 Temmuz -AğustosArası Avrupa Turnesine Çıkıp Binlerce Kişiye Konser Verip TV Radyolara'da Sık Sık Çikacaktir Ayrıca Kaliteli Bir Rock Sarkisi Hazir Yapilmistir. ÇokPahali Bir Klip CCekecektir.

0|0
    0|0
  • O zaman sana birde cankan tavsiye ederim moruk :D dfghjjklkjghfgf

0|0
    0|0
  • Dora Hospital reklamını da izle

0|0
    0|0
  • İsmail YK'nın ilk albümü dışındakiler tam bir facia ama ilk albümü güzel ya

şappur şappur candır.

0|0
    0|0
    • ulan evden de kovulduk işten de kovulduk :)

Yükleniyor...