Lady Gaga Queenin ga ga şarkısından mı türedi sizce ?

Az önce dolanıyordum queenin radio gaga diye şarkısı oldugunu duydum. Ne biliyi mbence bundan türetilmiş olabilir.. Lady gaga çok manyak biri türetilmiş özenti bir isim alcagını pek sanmam ama bana mantıklı geldi sizce neden nasıl ? Bilen var mıgerçek hikayesini ?

Güncellemeler:
Sanki lady gaga dermiş gibi oluyor bir yerinde..

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• İlham almış bile olsa Queen gibi kral bir grubu yedirtmeyiz Leydi Çipetpete !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• radio gaga olurdu o zaman. çikin kızcaaz ne koysamda ilgiçeksem demiş bula bula onu bulmuş yaratıcılık fukaralığı böle bişey işte

0|0
    0|0
  • tek bildigim kus gagasından esinlenmiş olmadıgı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet doğru. Lady gaga kendine isim aramaya başlarken o anda radio da Queen'in şarkısı Radio Ga Ga çalmış. Ve Lady Gaga ismini nasıl bulduğunu şu sözlerle anlatıyor;

Queen şarkısı "Radio Ga Ga" şarkıcının sahne adına esin kaynağı olmuştur: "Freddie Mercury'ye bayılırdım ve Queen'in 'Radio Gaga' adında ünlü bir şarkısı vardı. Bu yüzden bu adı seviyorum [...] Freddie özgündü -pop müziğin en büyük kişiliklerinden biri." dedi.

1|0
    0|0
  • senin gibiler yorum yapmasın ya ya da Queen dinlemesin mümkünse nasıl bir bağdaştırma yaptın aklım almadı

0|0
    0|0
    • Zeki olmadıgındandır.. qapaq

• 18 yaşında küçük bir kızsın karşıma gelsen bana aşağıdan bakarsın ( qapaq ) tabiri ile koca karı ağzıyla konuşan küçük bir kızla işim olamaz biraz discography öğrensen fena olmaz böyle saçma sapan sorular sormazsın güzelim büyümen dileğiyle

• evet ondan türedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...