Türkiye'yi bataklıktan kim kurtarır?

ülke mülke kalmadı geriye , yakında bizi de orta asya ya postalarlar bak eminim bundan!

Kim kurtarır gidişatı iyi değil!

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• Osman pamukoğlu Hepar!

Unutmayın ki bu parti kurulduğunda ilk kez ab raporlarında "bu partiye dikkat edin, gerekirse kapatılması için mücadele edin şeklinde" bir yazı görürsünüz.

hiçbir parti için bu açıklama yapılmadı.

askerden siyasetçi olmaz dediler, Atatürk,Hitler,Putin,Haydar aliyev vs . Asker asker vr eski kgb ajanı olan bu adamlar da siyasetçiydi unutmayalım

1|0
    0|0
    • Bende Hepar a inanıyorum, ama millet baraj la bozmuş , akp nin oy hilesi yaptığını bile bile.

• ya mhp'nin başına geçmeli ya da medyada atak yapmalı onun dışında yükselmesi zor.

Erkekler Ne Diyor 20

• Ülkenin bataklıkta oldunu nerden biliyorsun ya kardeşde kim kurtarır diyorsun ki sen ? suriye gibi içi savaş mı çıksın istiyorsun sıcak evinde rahat yatıyorsun ölüm kalım şehit yok haberlerin medyanın abartmalarınla türkiyeyi yargılama siyaset yapmaya gelmedim gerçekleri konuşmaya geldim kimin şucu varsa çeker a partisi ya da b partisini tutmuyorum ya da savunmuyorum

0|1
    0|0
    • akp yolsuzlukla kalmıyor , oy hilesi bile yapıyor bunu bilmeyen yok!

akp bizlere yaramadı! yalakalık yaptıklarına yaradı fazlasıyla!

Kimse savunmasın!

• sen doguya gitte konus istanbulda yasamakla olmuyor isler doguda gorev yapan askerlere doktorlara ogretmenleri gordun mu gecen sene 9 sehit oldunda sirnakta idim İstanbul gibierde 1 hafta hatirlandi ya sonra yolsuzluga helinvw amarikanin.isi adam.gibi arastirsan.birseyleri anlarsin ben.AKP li.degilim.is yapann yaninfayim sana daha cok seyler diye bilirim ama sen.yine bildini diyeceksin gezi parkinda.oldu gibi gezi parkinda herkes karsi idi ama baktilar olay sapitildi destek vere ultr

• bizim turkiyede senin gibi iste biri ortaya birsey atar herkes ona inanir sense.gizli.soru sordun ve kisilere.atistiracaksin siyaset.yapacaksa biri.gercek.kimligini ortaya.koymalidir koymuyorsa konusmamalidir son.olarak sunu diyim turkiye kisiler.is yapan.kisiyi.partiyoi iktidara.getirir bu anket sonuclari laf yapan partinye ov verme orani 3 sirada

• osman pamukoğlu diyorum. bu adam siyaset için değil ülkeyi bunlardan kurtarmak için çalışıyor. keşke herkes tanısa şu adamı

1|0
    0|0
  • Osman PAMUKOĞLU!

HEPAR!

2|1
    0|0
  • Osman PAMUKOĞLU!

HEPAR!

1|1
    0|1
  • bir milleti sadece kendi halkı kurtarabilir.

halk istekli olsun. ot gibi yaşamasın, sorgulasın, gözlemlesin, düşünsün.

bir kıvılcım yeter. 20 sene içinde dünya devi olursun.

0|2
    0|0
    • Nasıl olacak bu durum ? oyları Hepar veya Mhp ye vererek mi ? Millet tuturmuş baraj diye.

• eğitim seviyesi yükselmeli diyorum. eğitim seviyesi bilinç yükselirse refah seviyesi de yükselir.

öğrencilerin okumasından bilgilenmesinden korkan bir iktidar var önümüzde. işin siyaset kısmını siz düşünün.

• hiç kimse kurtaramaz dindar adamlara yobaz denildikce ve aşırı atatürkçülük yapıldıkca bir caccık olmaz

0|0
    0|1
    • sebep Allahın emirlerini yerine getirmek mi? atatürkçülerde yobaz onlarda dindarların tersini aşırı şekilde yapıyorlar ateistsen ikile

• Kaç yaşındasın sen? Neresiymiş o bataklık? Cumhuriyetin altın Çagini yasiyor ulke delikanli. Hukumet sorunuyla vatani birbirine karistirmayin. Basbakanlar asilmis bu ulkede dibe vurmamista simdi mi vuracak. Bir ikincisi orta asya dedigin yer de atalarinin dogdugu topraklar surgun yeri degil. Ne ogretiyorlar size tarih derslerinde?

0|0
    0|0
  • Hiç kimse kurtaramaz..

0|0
    0|0
  • Ülke kötü durumda değil. Kimse bizi yurdumuzdan postalayamaz. Bunlar geçici mevzulardır..

0|2
    0|0
    • Bu hükümetle, gidişatı kötü iyice kötüye gitmekte , neresi geçiciymiş ?!

Tc . andım her bir yandan Türk kelimesi kalkıyor !

• ben turksem ataturk ilkelerinide uyuyorsa sorun yok yazida t.c. olup t.c laik olmayan kisilerde var onu nedemek lazim soran cevaplayan +1

• Osman Pamukoğlu Hepar zaten partilerin içinde bunun gibi adammı var kardeşim hepsi politikacı terörist bir haytt diyo popoları tutuşuyo o yüzden bu adam her türlü tam bir halk adamı yani

0|1
    0|0
    • diyeceğim lafı ağzımdan aldın. bir siyasi parti değil bence ülkeyi kurtarmak için uğraşan yanlız bir adam. partiyide bu yüzden açtığına inanıyrum. keşke örgütlensekte şu adamı soksak meclise. gerçi seçim sistemi değişmediği sürece zor..

• akp

0|0
    1|0
    • Yüz karasınız. Bi sözüm yok sizin gibilere. Hala da destek veriyorsanız.

• saol bacım benimle gurur duydugunu hissedebiliyorum

da bu arada kim kurtaracak bu ulkeyi gibi bir soruyu cok sacma buluyorum önce sen söyle bir fikir sun ve deki ; peki ya sizce bu ulke böyle kurtulabilir mi

peki senin bu konuda fikirin ne?

• turkiyeyi baska parti yok diger partiler gecmiste yaptiklari yonetimde batirdiklari yonetemedikleri goruyoruz

• Biride çıkıp " Rem kurtarır" dememiş :s:s

0|0
    1|0
  • Türkiye'yi tek bir kişi kurtaramaz.

0|1
    0|0
    • Onu bizde biliyoruz. Hükümetekiler hile ile herşeye el koyuyor kimler onları açığa aldıysa görevlerinden alındılar. Umudumuzu kesersek iyi olur . Ülkem elden gitti bile.

• Kimin elindeydi de kimin elin eline geçti bu ülke. 1980'de sıkı yönetim döneminde bile Asya'dan gelen uyuşturucular son hız Türkiye üzerinden Avrupa'ya gitti. Bir şekilde Türkiye'deki dinamikler bu hükümeti de indirir yerine yenileri yer. Halk olarak kendimizden başka kimseyi çok güçlü yapmamalıyız.

• türkiye kendi coğrafyasında yükselen bir ülke, şuan atılan tohumların filizleri yıllar sonra yeşerecektir

0|0
    0|0
  • buyur sen kendine güveniyorsan başa geç götür bizi gittigin yere :D

0|1
    0|0
  • ben kurtarırım bana verin ( oylarınız)

0|0
    0|0
  • İyi geceler Türkiye her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsan

0|0
    0|0
  • Dış mihraklar :)

0|0
    0|0
    • Onlar kurtaracak Türkiye yi ?

Iç savaşa ne dersiniz ? kendi ülkemde Türk olamama durumları!

• Allah'a hamd olsun ki birçok ülkeden iyi durumdayız bence

bizi postalamaya yedi düvel geldide çanakkaleye gömdük onları

yedi daha gelse vatan sahipsiz değildir korkmayın küçükhanım

0|0
    1|3
    • Türkiye dünya ortalamasında yani vasat bir ülke. Hangi istatistiğe bakarsan bak bu böyle.

• hangi asker?saçmalama yaaa acıyorum size...bir kere delikanlı değilsiniz..gizli olan ben değilim:)

• yinede şükürler olsun hayatınız boyunca kıtlık gördünüzmü

dedeleriniz gibi aç yattınızmı harb gördünüzmü

bir soğanı on kişi bölüştünüzmü

Allah'a şükürler olsunki bizi fazla uzak değil dedelerimizin babaları gibi

açlıkla harb ile sefalet ile sınanmıyoruz

neyiniz eksikde şikayet edersiniz

yüzyıl önce bugün burada olsaydınızda

bataklığı görseydiniz

şikayet ile biryere varılmaz bir şey isteyen

çalışır yapar laf ile anca fitne yapılır

• felaket tellalısın da bir durum yokki ne bataklıgı ? gayet iyiyiz ortadoguda bu kadarına şükür

0|0
    4|3
    • Sinirimi tepeme atırma!

• küçük beyinliler anca kendi ülkenizi 3.sınıf ülkelerle kıyaslarsınız

• 15 bin dolar milli gelir?mesela hani..asgari ücreti 12 ile çarp bakalım...nüfusun %80'i asgari ücrete çalışıyor.açlık sınırı ne kadar bir bak bakalım...Makyajı ben de yaparım...fikri var beyni yok:)))

Kızlar Ne Diyor 4

• Yine başa dönmek üzereyiz..

Atatürk gelse ancak O kurtarır..

1|1
    0|0
    • Atamızın bir sözü. Bir lider beklemekteysen ben size hiçbir şey öğretememişim demektir.

• Kolay mı kendini lider sanan boş beyinlerle mücadele etmek..

Şu an Ata'mıza en ihtiyacımızın olduğu dönem..

• En ihtiyacımız olan zaman şuandır!

• Şu an için kimse

0|1
    0|0
  • Kurtarirsa anca allah kurtarir

0|0
    0|0
  • K.s.den biri çıkıp kurtarır kesin şu an sorun sayesinde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...