Bear Grylls İzleyenler..

Evet Blki Tanıyorsunuzdur Ama İsmini bilmiyorsnzdr O Yüzden resim veriyim. link

Nyse İzleyenler Biliyorlardır. Şmdi En Sevdiğiniz ya da Midenizin Bulandığı Sahneleri Oldumu :D ?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Fiziki yapı ve bilgi birikimi açısından bana göre farkları yok.

Serdar kılıç, benim de yedek subay olarak askerlik yaptığım ısparta eğirdir dağ komando okulunda hayatta kalma dersleri veriyor.

Açıkçası böyle şeylerden midem bulanmıyor. Sadece çürümek üzere olan bir vahşi hayvanı (sanırım antilop) yerken biraz tuhaf oldum zehirlenebilirdi

bir bölümünde arılar yüzünü sokmuş gözleri geçici süre kapanmıştı.

kendi idrarını içtiği, kendine okyanus ortasında lavman yaptığı, fil dışkısının içindeki sıvıyı içtiği sahneleri enteresandır:

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bir gün ağaç kabuğundan baş parmak büyüklüğünde sarı kurt çıkardı. Ağzına aldı ve kafa kısmını ısrırken kurt bir patladı, etrafa kanlar, sarı renkli, şeffaf iğren sıvılar fırladı. Midem bulandıyı acayip :D Bir ara da canlı yılanın kafasını koparıp çiğ yemişti

0|0
    0|0
  • onu bunu boşver de en sinir olduğum bölüm kapadokyada çektiği bölümdü sanki balta girmemiş bir orman gibi anlatmış 100 metre ötede meyve bahçesi var öyle yokluktaymış gibi kurbağa balık falan yiyordu

0|0
    0|0
  • aslında hiç biri midemi bulandırmadı çünkü kendisi o kadar rahat ve doğa davranıyor ki adam kendi idrarını içerken kola içiyor gibi doğa anlatıyor.hayatta kalmak istiyorsan içeceksin diyor

0|0
    0|0
  • Bu adamın hastasıyım :D ve en unutamadığım bölümü türkiyedeki bölümüdür discovery channel ve bear grylls candır :D sanırım her salı yeni ve hafta içi her gun 13 15 saatlerınden birindede eski bölümleri vardı

0|0
    0|0
  • link profil resmini görünce aklıma geldi :P

0|0
    0|0
  • kurtcuk yemişti

koca koca bakamadım tam zaten kedisi de zorla yedi yüzü ekşidi :D

0|0
    0|0
  • süper bıridir programlarının bır cocugunu ızzledım :) idolum bazen ondan gaza gelıip basıp dogaya daga bayıra cıkasım var hep frenlıom kendımı :D

0|0
    0|0
    • Bana Yalan Gibi geliyor ya.50 dan fazla kişilk ekibi var.

Bide Türkiye'ye geldiğinde tuz gölünden peri bacalarına falan direk geçiş ypmştı adam.

• şu an da bile izliyorum biliyormusun =))

0|0
    0|0
  • Olmaz mı bir böcek yediydi at kadar ağzında patladıydı kendi de kustu sonra :) oyyy

0|0
    0|0
  • İzlemedim kendilerini tanımıyorum.

0|0
    0|0
  • ben çok izliyorum onu yaa. midem bulandığı sahneler olmadı

0|0
    0|0
  • linkteki resmini görünce midem bulandı o kaqdar yani

0|0
    0|0
  • çölde kendi sidiğini içişti

0|0
    0|0
  • Herif iğrenç, her haltı yiyiyor midesiz

0|0
    0|0
  • mal bu herif ya bende böyle tip olacak londra'da hatun bırakmam herif dağda sıçan yılan peşinde

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Türkiyede sülük yemişti

0|0
    0|0
  • Bayılıyorum bu adama. Tabi irenç olduğuda oluyor özellikle örümcek yediği zaman midem kalkmıştı. Doğada aç kalınca çiğ balık yicen ne yapcan gerçek reel.

0|0
    0|0
  • bi araştırdım da manyağın tekiymiş lan iğrenç şey

0|0
    0|0
  • izliyorum çiğ balık yediğinde iyyyyy

0|0
    0|0
  • adada kaldıgında çiğ balık yediğinde içim bir tuhaf oldu

0|0
    0|0
  • aaa bu adam geçen tırtılı yedii